Sayfa 987/1009 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bunu ben çektim

Belli olmuyor ama aşağı doğru inmesi imkansız ya da çok zor bir kayalık var. En aşağıda da çok küçük bir kumsal var ama acayip şirin. yani 2 belki 3 kişi sığar ancak.

2 kere durdum burda 1 seferinde baktım aşağıdaki iki kişi oturuyorlar. 2. seferde baktım kimse yok dedim ben de inecem buraya.

Baktım baktım bir türlü nasıl yaptılar çözemedim. Belki dağcılık ekipmanı falan taşıyorlardı. Terlikle merlikle ineyim desem kesin cesedimi bulurlardı aşağıda. :D
    Pompa tecrübesi olanlar iniyordur oraya.
    Aşağısı hijyenik olmayabilir dikkat et.
    İğrenç bir yer olması olası.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Izgara ahtapotu Sogut veya Selimiye'de yeriz artik...

Selimiye'de Sardunya

Sogut'de ise Mehmet usta veya Denizkizi..

Syg,

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    4 kisi icecekler v.s temiz bi 1000 kagitimizi alirlar buralarda sanirim..

Size yazarim fiyatlari merak ediyorsaniz..

Syg,
    Sogut ve Selimiye ye yakin oturuyorum. Selimiye cok kalabalik oluyor ve esmiyor ayrica sardunya rest. bir ust segmentte oldugu icin basbakan , cumhurbaskani , milletvekilleri gidiyordu gecen yillarda. Reklami cok iyi oldugu icin asiri kalabalik oluyor ve nedense porsiyonlari gozume kucuk geliyor. O yuzden selimiye sardunya rest. pek sevmiyorum.

Sogut esiyor bu bir avantaj cok sicak yaz gunlerinde. Ahtapotcu mehmet ustayi hic denemedim. Aklimda deneyecegim. 2 hafta once fiyat listesinin fotografini cekeyim diyordum, unuttum.

Sogutte Denizkizi rest. favorim porsiyonlari buyuk,doyurucu ve lezzetli yemeden once gozum doyuyor. Yemeyi severim kiloluyum

2 hafta once gittim restoran onundeki plajda denizde caretta carettalar yuzuyor 2 yavru 1 yetiskin gordum. Bildigim kadariyla 2 senedir oradalar alismislar.

Yanlis hatirlamiyorsam eger fiyatlara gelirsek ;

50 cl bira 30 tl
    20 cl raki 100 veya 120 tl
    Buyuk su / mesrubat 12 tl
    Zeytinyagli mezeler 30 tl
    Karisik izgara 90 tl
    Kalamar tava 110 tl veya 120 tl
    Ahtapot izgara 130 tl veya 140 tl
    Karides izgara 4 adet 150 veya 160 tl
    Yogurtlama (Kizartma) duble 60 tl
    Avci boregi 45 tl
    Karides guvec 90 veya 100 tl

idi yanlis hatirlamiyorsam.

Saygilar , iyi bayramlar.

Evde bile raki balik 200 tl ye cikiyor.disarida artik ne olur.disarida yemek tehlikeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Pompa tecrübesi olanlar iniyordur oraya.
    Aşağısı hijyenik olmayabilir dikkat et.
    İğrenç bir yer olması olası.
    Bol bol kullanilmis prezervatif copleri oluyor boyle kuytu yerlerde gercekten.
    Bi de araci yukarida birakinca birileri araclari soyuyor camini kirip.
    Dikkatli olmak lazim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Sogut ve Selimiye ye yakin oturuyorum. Selimiye cok kalabalik oluyor ve esmiyor ayrica sardunya rest. bir ust segmentte oldugu icin basbakan , cumhurbaskani , milletvekilleri gidiyordu gecen yillarda. Reklami cok iyi oldugu icin asiri kalabalik oluyor ve nedense porsiyonlari gozume kucuk geliyor. O yuzden selimiye sardunya rest. pek sevmiyorum.

Sogut esiyor bu bir avantaj cok sicak yaz gunlerinde. Ahtapotcu mehmet ustayi hic denemedim. Aklimda deneyecegim. 2 hafta once fiyat listesinin fotografini cekeyim diyordum, unuttum.

Sogutte Denizkizi rest. favorim porsiyonlari buyuk,doyurucu ve lezzetli yemeden once gozum doyuyor. Yemeyi severim kiloluyum

2 hafta once gittim restoran onundeki plajda denizde caretta carettalar yuzuyor 2 yavru 1 yetiskin gordum. Bildigim kadariyla 2 senedir oradalar alismislar.

Yanlis hatirlamiyorsam eger fiyatlara gelirsek ;

50 cl bira 30 tl
    20 cl raki 100 veya 120 tl
    Buyuk su / mesrubat 12 tl
    Zeytinyagli mezeler 30 tl
    Karisik izgara 90 tl
    Kalamar tava 110 tl veya 120 tl
    Ahtapot izgara 130 tl veya 140 tl
    Karides izgara 4 adet 150 veya 160 tl
    Yogurtlama (Kizartma) duble 60 tl
    Avci boregi 45 tl
    Karides guvec 90 veya 100 tl

idi yanlis hatirlamiyorsam.

Saygilar , iyi bayramlar.
    Yaz ortasi bu fiyatlara raziyim.
    Ben de Mehmet'de ahtapot galizia icin 150 TL odedim diye hatirliyorum haziran ilk yarisi bu sene.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dikkatli olmak lazim.
    Syg,
    Dudu abimiz memleketin içini dışını biliyor.
    Ben de şapka diyecektim.
    Böyle yerlere çok yaklaşmamak lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dikkatli olmak lazim.
    Syg,
    Ya arkadaş içiniz fesat. Hiç aklıma gelmemiş şeylerden bahsediyorsunuz.

Orası öyle bir yer ki, orada durup da camı kırıp arabanın içinde değerli bir şey var mı diye risk alacak adamın ben alnından öperim, helal olsun sana derim arkasından.

Prezo kısmına gelince, yukarıda 1-2 bira şişesi gördüm ama aşağıda durum nasıldır bilmiyorum. Yalnız yukarıdan baktığım kadarıyla bir şey görünmedi bana. Zaten ekipmansız inmek imkansız oraya. (benim bilmediğim başka bir yol yoksa)

Sizin fantezilerinizi biraz gerçek dışı buldum ama öbür yandan da burası Türkiye...Her an her şey olabilü. Bir gün olur da inersem oraya bakarım gerçekten prezo çöplüğü mü yoksa şahane küçük butik bir kumsal mı...

Ya şu suyun renginin güzelliğine bak ya, renk bu işte. Mavinin yeşile dönüp kumsalın sarısı ile birleşmesi yaw bu nasıl bir güzelliktir

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ya arkadaş içiniz fesat. Hiç aklıma gelmemiş şeylerden bahsediyorsunuz.

Orası öyle bir yer ki, orada durup da camı kırıp arabanın içinde değerli bir şey var mı diye risk alacak adamın ben alnından öperim, helal olsun sana derim arkasından.

Prezo kısmına gelince, yukarıda 1-2 bira şişesi gördüm ama aşağıda durum nasıldır bilmiyorum. Yalnız yukarıdan baktığım kadarıyla bir şey görünmedi bana. Zaten ekipmansız inmek imkansız oraya. (benim bilmediğim başka bir yol yoksa)

Sizin fantezilerinizi biraz gerçek dışı buldum ama öbür yandan da burası Türkiye...Her an her şey olabilü. Bir gün olur da inersem oraya bakarım gerçekten prezo çöplüğü mü yoksa şahane küçük butik bir kumsal mı...

Ya şu suyun renginin güzelliğine bak ya, renk bu işte. Mavinin yeşile dönüp kumsalın sarısı ile birleşmesi yaw bu nasıl bir güzelliktir
    Yaw denizden yüzerek geliyorlardır.
    Kayayla kim uğraşacak.
    Liseden mezunuz ama öyle yerlerin lisansını da okuduk.

Sayfa 987/1009 İlkİlk ... 487887937977985986987988989997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •