Sayfa 108/1009 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    21 Ocak PPK da pass gececek diyorum..

Syg,
    Konuşmasının sonunda, beni dinlerlermi bilemem, demiş CB.

Bana, faiz artarsa sorumlusu ben değilim, mesajı verildi gibi geldi.

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Burnu iyi koku alan faiz artırım mesajını aldı bile reis bunu hep yapıyor

3.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Burnu iyi koku alan faiz artırım mesajını aldı bile reis bunu hep yapıyor
    hocam hem hep yapıyo hem de hep terse de yatırabiliyo. kestiremiyorum artar mı azalır mı

4. 😀. Aynen. Ama bana da günah çıkarıyor gibi geldi. Yani faiz artacak ama ben istemiyorum bana rağmen arttırıyorlar ne yapayım diyor. Esasen yapacak başka. E kaldı ki dolar düşmeli. Dolar düşmezse hükümet düşecek bak dedi dersiniz. Markete girilmiyor. 70 liraya tereyağ mı olur. Milletinde canına yetti ama yüksek faiz düşük kur bu sistem uzun süre gitmeli başka çare çok çare

5. 2018 di sanırım elimde dolar var yine böyle konuşuyor. O günde merkezin faiz kararı bekleniyor.Başkan tv de faize karşıyım falan diyor.dedim kaç gökhan bu faiz artacak. 600 baz puan I koydu masaya dolar nereye kaçacağını şaşırdı. Şuan için söyleyeceğin dolar da 7,52 üzeri tutunmalar tehlike arz eder. Ama ben yinde de düşeceğine inanıyorum doların. El mecbur alttan toplamak için faizle doların kafasına vurmalı

6.  Alıntı Originally Posted by bilginfo Yazıyı Oku
    hocam hem hep yapıyo hem de hep terse de yatırabiliyo. kestiremiyorum artar mı azalır mı
    En iyisi anket yapalım. Ben faiz artacak diyorum. Oranı küçük olsa da artırırlar. Bu kadar gümbürtüyü boşa çıkarmazlardı . Daha AB görüşmeleri, ABD yönetiminin iş başına gelmesiyle yeni müzakereler felan.... faizi sabit tutmak veya düşürmek için yanlış zaman.

7. Başkanın bazı şifreli konuşmaları var mesela borsa şöyle yükseldi böyle şahlandı dediği anda borsadan kaçış vakti gelmiştir. Defalarca denedim. 4 defa falan tecrübe ettim. Son günlerde başım dumanlı pek takip edemedim farklı dertlerim var çözümsüz.ama takip eden varsa başkanı. Borsa ile ilgili konuştuysa eğer. Şöyle yükseldi böyle şahlandı gibi. Borsa artık bitmiştir. Zaten faiz borsanın rakibi olduğuna göre burdan fazlası BİST’i de bozar. Dolar da düşer BİST’te düşer daha önce yaşamadık mı yaşadık

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Konuşmasının sonunda, beni dinlerlermi bilemem, demiş CB.

Bana, faiz artarsa sorumlusu ben değilim, mesajı verildi gibi geldi.

Ytd.
    19 yıl geçmiş hala bu adamları tanıyamamak ta ilginç meziyet
    ne mesajı yahu adam istedi mi kaldırır telefonu, olmadı emekleyerek buraya gel der ..

Sayfa 108/1009 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •