Sayfa 82/1009 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Faizlerdeki artış trendi durdu galiba.
    Pek bir gelişme olmuyor artık.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Vade nedir?
    32 gün vade

3. Mevduat faizleri artacaksa bile ( bu ay pas geçebileceği seslendirilerek , algıya başlandı ) 11 Ocaktan sonra , yani 11- 15 ocak arası yine nazlanarak 0,5- 0,75 artırırlar. Genel de , dövizin düşeceği yönünde çok fazla yorum çıkmaya başladığında alma zamanı gelmiş olmakta. Bu iş için gecelikte durmak daha faydalı gibi. Yatırım - batırım tavsiyesi değildir. Komşuların balkondan balkona sohbetidir.

4.  Alıntı Originally Posted by tradex2020 Yazıyı Oku
    Vakıfbank 1M+ bugün 18,25 'den bağladım . Oran iyi mi kararsızım, yada yarın yükselir mi acaba bilemiyorum
    ben de perşembe günü odeabank 18.25 bağladım bir süre buralarda gider faizler tahminim.stopaj avantajı olunca aslında oranlar 20 civarı,elimde kalan tüm tl ppz fonunda günlükte iyi getirisi var aslında.borsa 125 binlere gelene kadar mevduatta takılacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by Poyraz Yazıyı Oku
    Nasıl alıyorsunuz bunları ya mh mi sizi arıyor sizmi mh arıyorsunuz.

Geçende bir arkadaş yine aktiften 600 bine 19 oran aldım yazmıştı.

.................................................

Tuik açıklamasına göre:

Aralık Ayı Enflasyon: %1.25
    Yıllık Enflasyon: %14.60

Enagrup’a göre:

Yıllık enflasyon: %36.72

Memurlara ve Emeklilere sabır dilerim...

https://twitter.com/ProfDemirtas/sta...07201551364096

Özgür hoca, Mahfi hoca, Uğur Gürses hepsi bu enflasyon oranını paylaştılar.
    şimdi bunlar böyle oran alıyor ama sanırım parayı da bozamıyorlar. bozarlarsa faiz yanıyor diye biliyorum. bu dönemlerde faizler çok oynak. günlük olarak paranın beklemesi sanki daha iyi olur diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by tradex2020 Yazıyı Oku
    32 gün vade
    gününden önce vadeyi bozarsanız faiz yanıyor mu..

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Emekliye eft ucreti yok ykb da.
    Bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Emekli maaşımı ykb.na taşıma aşamasında eft masrafsızlik tanımlaması yapmadı ykb. Bende işlemlerin son aşamasinda masayı yıktım ve şubeden ayrıldım. Ykb nin önünden dahi geçmek istemem...

8. Alakasız bir soru olacak ama, ziraat bankasındaki kendi vadesiz hesabıma, başka bir ilçedeki ziraat bankası şubesinden gişeden para yatırmak istersem masraf alınıyor mu? 10k civarı birşey yatıracağım, bazı atm ler 40 banknottan fazla almiyor diye, tekrar tekrar atmde uğraşmak istemiyorum. Cevaplar için teşekkürler.

Sayfa 82/1009 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •