Sayfa 996/1009 İlkİlk ... 4968969469869949959969979981006 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İstanbul'da fiyatlar düşüyor, güneyde ve Ege'de coşuyormuş diyorlar.

Bir süre sonra girenin çıkanın polis tarafından kontrol edildiği butik ilçeler ortaya çıkacak. Suriyelileri barındırmayan bir ilçe vardı güneyde hangisi idi o Kaş mıydı?

O tarz yerleşim yerleri oluşacak mecburen ve oralarda fiyatlar U-ÇA-CAK.
    hiç işi gücü olmayıp istanbul da yaşayanlar , şehri boşaltıyor kısaca , tabi ege ye ğöc oluyor , memleketlerine dönmüyorlar

2. 02:24 ten itibaren izleyebilirsiniz

https://youtu.be/CtXDhyzLLdg

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Ben sizin bu dediğinizden bayağı bayağı Marketsoul..Yani eski jmk99 daha eski happy daha eskide julia luthor u anlamıştım oysaki..
    Bari isim verinde kim olduğunu insanlar anlasın..
    Komik masallar ve hikayeler anlatma seni gidi seni...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    İstanbul'da fiyatlar düşüyor, güneyde ve Ege'de coşuyormuş diyorlar.

Bir süre sonra girenin çıkanın polis tarafından kontrol edildiği butik ilçeler ortaya çıkacak. Suriyelileri barındırmayan bir ilçe vardı güneyde hangisi idi o Kaş mıydı?

O tarz yerleşim yerleri oluşacak mecburen ve oralarda fiyatlar U-ÇA-CAK.
    Küba/ varadero gibi

Sadece orada çalışan kübalılar gidebiliyor,

Kübada yaşayan kişi varadero’da tatil yapamıyor , girişi yasak diye biliyorum

Sadece turistlere açık bir yer

5. Cuma günü Vakıfbank b tipi likit fon aldım aldığımda kazanç hanesine eksi 75 TL yazdı bu daha önce olmamıştı sebebini bilen varmı arkadaşlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    bizzat bildiğim, fabrikasında defalarca bulunduğum, italyan fabrika müdüründen defalarca izahat aldığım ve hatta neyse, için yazdım. biraz değil, bizzat içinde bulunduğum için bildiğim konular.
    diğer markalarla şansının olup olmamasından ziyade, kaldı ki kapasitesi buna izin vermez, türkiye de üretilen en iyisi.
    Türk köpüren şaraplarının ilk aşması gereken konu

Baloncuklar

Bir bardak chandon rose, henkell’i bardağa koyun diğer bardağa yaşaşın veya kayra köpüren şarabı koyun izleyn

Yerli köpüren şaraplarda bardağa koyunca bütün balonlar yukarı çıkıp bitiyor ve iti balonlar şeklinde YANLARA YAPIŞIP

ÖYLECE Duruyor

Adeta beyaz şarap gibi duruyor, köpüren şaraptan eser kalmıyor

Ama chandon, henkell, fransız şampanyalarında 1 saati aşacak sürede bile aşağıdan yukarıya mütemadiyen çıkmaya devam ediyor

Mikronik balonlar ve işlek şekilde

Yarım santim kalsa bile bardakta balon çıkışı devam ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Küba/ varadero gibi

Sadece orada çalışan kübalılar gidebiliyor,

Kübada yaşayan kişi varadero’da tatil yapamıyor , girişi yasak diye biliyorum

Sadece turistlere açık bir yer
    Benim bahsettiğim ondan biraz farklı. İngiliz işgaline uğramış birkaç ilçemiz var zaten.

Asıl yerlilerin kafayı bozup göçmenlerin alınmadığı ilçelere yığılmalarından bahsediyorum.

Yukarıda bahsettiğim olay ilçe bazında değilmiş, haberi buldum Antalya il olarak demiş Suriyelileri almıyoruz/istemiyoruz diye:

Suriyeli göçmenlere Antalya yasağı

Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Suriyeli göçmenlerin Türkiye’ye kabul edilmesine ilişkin genelgenin Antalya’yı kapsamadığını söyledi. Tonbul 'Biz Antalya'ya yasal yollarla gelenler hariç hiçbir Suriyeli göçmeni kabul etmiyoruz' dedi.

Sayfa 996/1009 İlkİlk ... 4968969469869949959969979981006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •