Special Days Image
Sayfa 123/1009 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    stopaj nisanda yeniden yüzde 15 olacağı için mevduat getirisinde baya azalma olacak mb aynı sıkılığı korusa bile bizim mevduat getirimiz şimdikinden daha düşük olacak o yüzden eğer en azından eylüle kadar faiz indirimi olmayacaksa kurlarda ciddi zıplama olmayabilir böylece mart sonu uzun bağlamak bu senenin en iyi yatırımı olabilir
    Haklisin bir an icin %15 olayını unutmusum, %5 varsayımıyla yazıp %5 vs %0 karşılaştırması yapmış oldum...

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    stopaj nisanda yeniden yüzde 15 olacağı için mevduat getirisinde baya azalma olacak mb aynı sıkılığı korusa bile bizim mevduat getirimiz şimdikinden daha düşük olacak o yüzden eğer en azından eylüle kadar faiz indirimi olmayacaksa kurlarda ciddi zıplama olmayabilir böylece mart sonu uzun bağlamak bu senenin en iyi yatırımı olabilir
    Her zaman için net getiriye bakmıyor muyuz?

Bir para biriminde vergi artarsa getiri düşer. Farklı bir para birimine talep oluşur.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    1 yila yüksek vermezler ise 183 gunlük duşünülebilir yuzde 3 stopajlı.bu arada enflasyon rakamlarida onemli subat basi ve mart basi ne gelecek

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta içinde vade dönüşü olan arkadaşların dikkatine;
    Bir sonraki vade dönüş tarihini 29.03.2021-31.03.2021 tarihlerinde denk getirin ki, % 5’lik stopaj indiriminden azami bir şekilde faydalanın.
    25 -26 ocakta da dolanlar iki 32 gün ceviriyor ustat .

5. Hsbc 19 iyiymiş gerçekten. aralık sonu 18.75 t-bank dan baglamıstım.
    Benim dönüş 1 şubatta. Mart sonuna denk getirmede sıkıntı yaşamam umarım.

26 Ocak sali olduğu icin mecburen 34 gun bağlanıyor dönüşü mart 2 oluyor.

7. 100k dolar için geçen ay akbanktan 1,5 oran almıştım. taze oranlar hakkında bilgisi olan var mı?

8. Burgan digital %3 veriyor sitesinde.
    Siz bana göre elinizdeki tutarla pazarlıkla en az 3 alırsınız çoğu bankadan. 1.5 düşük kalmış baya

Sayfa 123/1009 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •