Sayfa 539/1009 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. https://www.hangikredi.com/yatirim-a...r-faiz-getirir

Bu sitede güya bankaların mevduat oranlarını karşılaştırmışlar. Tam komedi. 100 bin lira 32 günde ne getirir hesabında ; kiraz, güldüren , renkli gibi gecelik giden oranlarda boşta kalan miktarı görmezden gelerek hesap yapmışlar. Oysa 3500 tl. boşta kalıyor ve 96500 tl. faize konu oluyor. Nkolay 18,75 ile Fiba kiraz 19,5 ile başabaş oluyor ( 32 günde 5 lira fark var. )

Televizyonda yorumcular da sürekli mevduatlara ; enflasyon üzeri net reel getiri olduğunu söyleyerek insanları resmen kandırıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    https://www.hangikredi.com/yatirim-a...r-faiz-getirir

Bu sitede güya bankaların mevduat oranlarını karşılaştırmışlar. Tam komedi. 100 bin lira 32 günde ne getirir hesabında ; kiraz, güldüren , renkli gibi gecelik giden oranlarda boşta kalan miktarı görmezden gelerek hesap yapmışlar. Oysa 3500 tl. boşta kalıyor ve 96500 tl. faize konu oluyor. Nkolay 18,75 ile Fiba kiraz 19,5 ile başabaş oluyor ( 32 günde 5 lira fark var. )

Televizyonda yorumcular da sürekli mevduatlara ; enflasyon üzeri net reel getiri olduğunu söyleyerek insanları resmen kandırıyorlar.
    Belki de sırf bu yüzden ekranlara çıkartılıyorlardır...

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ptt ve Vakıfbank .limiti 3 5k dir enfazla.
    Ben de bir soru sorayım. NKolay'a fiziki USD yatırmanın bir yolu var mı? İllaki şubelerine mi gitmek gerekir? ATM ile döviz yatırma imkanı var mı?

SWIFT ile para geçilebilir ancak banka ve muhabir banka komisyonları var malumunuz. Ufak meblağlarda yüksek oluyor ücreti.

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Borsada al sat yapıyorsan n kolay iyi yoksa mevduat için n kolay da artık kalınmaz cazibesini yitirdi
    Sadece aylık maaştan kredi kartı ödemelerine kadar para tutuyorum NKolay'da. Bir maaşlık para çıktı mı bile arıyorlar efendim memnun mu değilsiniz diye. E hem bu kadar açsınız mevduata hem de oranlar niye düşük anlamak zor.

Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku
    Ben de bir soru sorayım. NKolay'a fiziki USD yatırmanın bir yolu var mı? İllaki şubelerine mi gitmek gerekir? ATM ile döviz yatırma imkanı var mı?

SWIFT ile para geçilebilir ancak banka ve muhabir banka komisyonları var malumunuz. Ufak meblağlarda yüksek oluyor ücreti.
    PTT şubelerinden yatması lazım .

6.  Alıntı Originally Posted by cimri Yazıyı Oku

Maalesef şu an hiç bi bankayla anlaşmaları yok.. Kendi atmleri de hiç bi yerde yok.. Mecbur elden yatırcaksınız
    OMAHALI

7. rusya-ukranya savaşı eli kulağında...
    2 salv halkı birbirine vurduracaklar...
    bakalım bayraktar serisi siha'lar karbağ savaşındaki gibi etkili olacak mı ?
    umarım iha-siha'ların komuta merkezi yine Türkiye olmaz ( çünkü bu sefer karşında kıçı kırık ermeniler yok ...)
    zaten ekonomimiz allak bullak , pis pis sürpizler olur mu ?
    abd bize ne tip bir yükümlülük verdi ?

s-400'ler savaşın başı ile aktif duruma getirilecek mi ?

etrafa bak ırak-suriye-mısır-israil-libya -sudan-yemen-lübnan -yunanistan -kıbrıs-ermenistan şimdide ukranya...

korkarım kabak bu kez milletin başına fena patlayacak...

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    https://www.hangikredi.com/yatirim-a...r-faiz-getirir

Dostum şöyle temiz bir site yapılsa, iyi reklam geliri olur.
    Şurada okuyorum 1000 tane oran var.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 539/1009 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •