Sayfa 556/1009 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Ardasolar82 Yazıyı Oku
    Crash misin nesin olum sürekli negatif haber vermekten keyif mi alıon bi ittir git uzak dur şu forumdan hortladın yine dolar çıktı diye anladık ülke kötü başka ? Az uzak dur git döviz başlığında yaz orda çok var senin gibilerinden
    Mahfi Eğilmez
    @mahfiegilmez
    En büyük risk hatayı kabul etmemekle oluşur.!!

Mahfi Eğilmez
    @mahfiegilmez
    Kimse dinlemese de gerçekleri konuşmaya devam etmek gerek. Gerçekleri konuşmazsak bir süre sonra gerçeğin ne olduğu unutulur.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Mahfi Eğilmez
    @mahfiegilmez
    En büyük risk hatayı kabul etmemekle oluşur.!!

Mahfi Eğilmez
    @mahfiegilmez
    Kimse dinlemese de gerçekleri konuşmaya devam etmek gerek. Gerçekleri konuşmazsak bir süre sonra gerçeğin ne olduğu unutulur.!!
    yaşananlar bunlar maalesef umarım piyasada olumlu rüzgarlar eser

3. KRT yi seyredin müsaitseniz

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    KRT yi seyredin müsaitseniz
    Bu kerata ne oluyor, filmmi dizi mi ? Ailece mi seyredilmeli yoksa 18+ mı ?

Alıntı Originally Posted by Ardasolar82 Yazıyı Oku
    %20 ile odeadan bağladığım parayı bugün çözdüm ve karşılaştığım muameleyi size anlatamam sanki bankaya zarar verdim! EFT ücreti dahi kestiler neymiş genel müdürlük sinirlenmiş temerrüde düşmüş bir bankayla çalışıp uykularım kaçacağına rayting i yüksek olan bankalarla %1 altına çalışıp rahat uyurum!

Para yatırınca iyi çekince kötü! Bu tip profesyonel olmayan bankalarla çalışırken 10 kez düşünmek lazım!
    2 sene önceydi herhalde, iyi faiz almıştım hem USD hem TL den. Ama bir türlü ne bankaya ne de MT ye ısınamadım. Arayıp faiz teklif ettiklerinde bile içimden hiç gelmiyor. yok 50K USD üstü çekmeden 2 gün önce haber ver yok bilmem ne. Belki değişmiştir ama çok büyük fark(faizde) olmadığı sürece tercih etmem kesinlikle.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu kerata ne oluyor, filmmi dizi mi ? Ailece mi seyredilmeli yoksa 18+ mı ?
    KRT TV HD Türksat Frekans Detayları(Güncel 2021)
    Kanal İsmi KRT TV HD
    Frekans 12729
    Polarizasyon V - Dikey
    SR 30000
    FEC 2/3
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7. Teşekkürler servetbey Veysi hocanın konuşması vardı gerçek enflasyon u açıklayan hoca faizleri şu anda indirmek intihar etmek demek dedi tabi tam olarak söylemedi ama ima etti. Ayrıca tweter da murat sağman 4 madde yazmış bakabilirsiniz müthiş saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Ardasolar82 Yazıyı Oku
    %20 ile odeadan bağladığım parayı bugün çözdüm ve karşılaştığım muameleyi size anlatamam sanki bankaya zarar verdim! EFT ücreti dahi kestiler neymiş genel müdürlük sinirlenmiş temerrüde düşmüş bir bankayla çalışıp uykularım kaçacağına rayting i yüksek olan bankalarla %1 altına çalışıp rahat uyurum!

Para yatırınca iyi çekince kötü! Bu tip profesyonel olmayan bankalarla çalışırken 10 kez düşünmek lazım!
    Sen 2010'da asgari ücretle çalışıyordun. Gerçi bu arada 4 kitap yazdın, oradan bulmuşumdur parayı. Gerçi 100 gram pastirmaya gitti karin çoğu. Hayırdır dolar mı alacan? Az bekle 6,20'den alırsın arka kapıdan. Öyle diyordun dolar forumunda.

Sayfa 556/1009 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •