Sayfa 957/1009 İlkİlk ... 4578579079479559569579589599671007 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yillardir Palamutbuku'nde tatil yapardim.
    Sakinligi sessiziligi, denizin temizligi nisbeten ucuz olmasi hosuma giderdi.
    Son bir kac senedir orayi da kesfettiler.
    Bu sene hele hic olmadigi kadar kalabalik imis.
    Bazi yemek yerleri rez ile calisir olmuslar.
    2 gun sonraya rez yapmadan yemek yiyemiyormussun ki burada bir cok konaklama yeri hatta tumu apart seklinde, yani al yiyecegini evinde ye turunden.
    Yeni bir yer arastirma zamani geldi benim icin.
    O zamana kadar tem agus gitmem kalabalik ve fiyatlar yuzunden.
    Eyl 15 de profesyonel emekliler gibi tatilimi yapar gelirim millet geri donunce.

Syg,
    Jenerasyonun doğru mu diyor dudu bey? Yoksa atıyor mu?:

Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Jenerasyonun doğru mu diyor dudu bey? Yoksa atıyor mu?:

Kucuk sermayeli yatirimcilar icin onerileri cok dogru.
    Diger soyledikleri de benim tecrubelerimle uyusuyor..
    Bu dedeyi iyi dinlemeliler gensler..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yillardir Palamutbuku'nde tatil yapardim.
    Sakinligi sessiziligi, denizin temizligi nisbeten ucuz olmasi hosuma giderdi.
    Son bir kac senedir orayi da kesfettiler.
    Bu sene hele hic olmadigi kadar kalabalik imis.
    Bazi yemek yerleri rez ile calisir olmuslar.
    2 gun sonraya rez yapmadan yemek yiyemiyormussun ki burada bir cok konaklama yeri hatta tumu apart seklinde, yani al yiyecegini evinde ye turunden.
    Yeni bir yer arastirma zamani geldi benim icin.
    O zamana kadar tem agus gitmem kalabalik ve fiyatlar yuzunden.
    Eyl 15 de profesyonel emekliler gibi tatilimi yapar gelirim millet geri donunce.

Syg,
    Bu sene euro ve virüs yüzünden yurtdışı çıkışının olmaması ya da çok az olması ve geçen senenin acısı üstüste bindiği için Akdeniz ve Ege'de keşfedilmemiş yer kalmamıştır.

Ufak tefek lan burada ancak emekliler gelip yaşar denen ilçeler/lokasyonlar bile uçmuştur tahminimce. Hepsini bilmiyorum ama önceden bildiğim birkaç yerden aldığım haberler bu yönde.

Denize kıyısı var mı? +
    Konaklamak mümkün mü? +
    Muadillerinden ucuz mu? +

O zaman gidelim.

Algoritma bu olunca en sonunda hepsi ortalama yükselterek aynı fiyatta eşitleniyor.

Duhul
    Jun 2017
    İkamet
    источник света
    Gönderi
    79
    Banka mevduatı yerine birikimini VİOP'ta nemalandıran var mı aramızda? Güncel nemalandırma oranı birçok banka faizinden yüksek, neden viop nemalandırma bu kadar az tercih ediliyor?
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Artık kibirli (euro/tl) gurbetçisinden de, yerlisinden de, egitimsiz cahil arabından rusundan da tiksinti geldi. En güzeli memleketinde mis gibi sabah kahvaltıda tavuğun yumurtladıgı yumurtayı çiğ çiğ içip bahçeden organik sebze meyveyi yemek. Tertemiz nemsiz havada yorganı çekip uyumak.
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu sene euro ve virüs yüzünden yurtdışı çıkışının olmaması ya da çok az olması ve geçen senenin acısı üstüste bindiği için Akdeniz ve Ege'de keşfedilmemiş yer kalmamıştır.

Ufak tefek lan burada ancak emekliler gelip yaşar denen ilçeler/lokasyonlar bile uçmuştur tahminimce. Hepsini bilmiyorum ama önceden bildiğim birkaç yerden aldığım haberler bu yönde.

Denize kıyısı var mı? +
    Konaklamak mümkün mü? +
    Muadillerinden ucuz mu? +

O zaman gidelim.

Algoritma bu olunca en sonunda hepsi ortalama yükselterek aynı fiyatta eşitleniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Sorrow Yazıyı Oku
    Banka mevduatı yerine birikimini VİOP'ta nemalandıran var mı aramızda? Güncel nemalandırma oranı birçok banka faizinden yüksek, neden viop nemalandırma bu kadar az tercih ediliyor?
    Dünkü Spk Bültenine bakabildiniz mi? Gedik Yatırım bu nemalandırmaları hesaplara eksik geçtiği için 1,2 milyon lira civarı ceza yedi.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Artık kibirli (euro/tl) gurbetçisinden de, yerlisinden de, egitimsiz cahil arabından rusundan da tiksinti geldi. En güzeli memleketinde mis gibi sabah kahvaltıda tavuğun yumurtladıgı yumurtayı çiğ çiğ içip bahçeden organik sebze meyveyi yemek. Tertemiz nemsiz havada yorganı çekip uyumak.
    Al benden de o kadar Ajfa abim...

Sisli'nin gobeginde beton denizinin icinde oturmak da adami bitirir gercekten...

Yazin asagilara 40 derece sicakliga inmek yerine yaylalara cikmak en dogrusu sanirim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 957/1009 İlkİlk ... 4578579079479559569579589599671007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •