Sayfa 618/1009 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Shrinkflasyon diyorlar buna.
    Bir gofret alıyordum atıştırmalık iki tane ancak yetiyor artık.
    Türkiyede coca cola ilklerden bu konuda

330ml yerine, 200-250 ml kutu çıkarttı

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Türkiyede coca cola ilklerden bu konuda

330ml yerine, 200-250 ml kutu çıkarttı
    bana 200 bile fazla geliyor. 150 olsa 150 olanı alırım. İçip içimi ferahlatmak istiyorum hem de az icmek istiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Sn.blue70 Kira bedelini ödemeyen kiracının tahliyesi için ilk yol, bir kira dönemi içerisinde kiracıya, kira bedelinin ödememesi nedeniyle iki haklı ihtar gönderilmesi gerekmesi ve iki haklı ihtarname gönderildikten sonra taşınmazın bulunduğu yer Sulh Hukuk Mahkemesinde tahliye davası açılması suretiyle tahliyedir.
    Ayriyetten kiranızı garanti almanız için benimde kullandıgım bi yol kiram güvende sistemi var link bırakıyorum https://www.vakifbank.com.tr/Default...=2605&Exc=4189
    Bu hizmet için yıllık kiranın ortalama ne kadarını kesiyor vakıfbank. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bu hizmet için yıllık kiranın ortalama ne kadarını kesiyor vakıfbank. Teşekkürler.
    %4 komisyon ücreti kesiliyor.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Sn.blue70 Kira bedelini ödemeyen kiracının tahliyesi için ilk yol, bir kira dönemi içerisinde kiracıya, kira bedelinin ödememesi nedeniyle iki haklı ihtar gönderilmesi gerekmesi ve iki haklı ihtarname gönderildikten sonra taşınmazın bulunduğu yer Sulh Hukuk Mahkemesinde tahliye davası açılması suretiyle tahliyedir.
    Ayriyetten kiranızı garanti almanız için benimde kullandıgım bi yol kiram güvende sistemi var link bırakıyorum https://www.vakifbank.com.tr/Default...=2605&Exc=4189
    en hızlı yol tahliye talepli icra emri göndermektir. İstanbul şartlarında bile beş ayda tahliye edilir.

6.  Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    en hızlı yol tahliye talepli icra emri göndermektir. İstanbul şartlarında bile beş ayda tahliye edilir.
    Uyanık kiracı itiraz eder, takibi durdurur.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Uyanık kiracı itiraz eder, takibi durdurur.
    neye itiraz edecek odenmis makbuz mu ibraz edecek ? banka dekontu mu ?..ha şumu yapar tebligati almaz.geri gelir geldisi gittisi 30 gun ..ikincide almasada ,kanunen almis kabul edilir is uzar ...ama yine de o icra olur ..bosaltip kacmamissa...
    en nihatetinde yukarida denildigi gibi 6 ayda tahliye olabilir.

8. O şey 8.40 üstünde. Eğer yarın kapanışı 8.40 üstünde yaparsa tüm paramı dolara çevirip eve yastık altına atacağım.
    Hayırlısı...

Sayfa 618/1009 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •