Sayfa 90/1009 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Kanımca bankalar dolar düştüğü için merkezin bu toplantıda faiz arttırmayacağına oynuyorlar. Zaten 200 baz puan artmasına rağmen aktif nkolayın hiç faiz arttırmaması ve diğerlerinin de en fazla 1 puan arttırması bunun göstergesi bence...

Yani tahminim dolar bu seviyelerde olursa merkez bu ay faiz arttırmaz ama düşürmez de.. Fakat bir sürpriz yapar da arttırırsa işte o zaman herkes ters köşe olur...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

2. Onlar oynasın dolarda tepkiye hazırlık var

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Oranlar sanki gevsiyor
    Bugün sorusturdum tbank 31.12 de
    %18.75 vermişti 32 güne bugün 18.25 dedi.
    HSBC de 18.75 di bugün 42 güne 18.50 dedi 250k üzerine.
    Ppz ile 18. - 18.30 brutten gidiyoruz
    Ama ppz de oranda geri giderse
    Bu 18.50 oranı sanki arayacagiz gibi
    HSBC 40 gün baglayipda gecsekmi
    Acaba?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilancodan sonra 25.50 bp lik kopuk alinir .
    Bu ay pas gecicek mb .enflasyon +3 reel var suanda .(18.50 icin)

4.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Oranlar sanki gevsiyor
    Bugün sorusturdum tbank 31.12 de
    %18.75 vermişti 32 güne bugün 18.25 dedi.
    HSBC de 18.75 di bugün 42 güne 18.50 dedi 250k üzerine.
    Ppz ile 18. - 18.30 brutten gidiyoruz
    Ama ppz de oranda geri giderse
    Bu 18.50 oranı sanki arayacagiz gibi
    HSBC 40 gün baglayipda gecsekmi
    Acaba?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    parlementer

heryere yazma yahu

bizim forumumuz burası

burayı bir cephe haline getirmeliyiz.

adres burası olmalı..

ytd.

syg,

5.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    6.80'in altını bekleyen arkadaşlara, mb geri koyması gereken 50 milyar usd'yi hatırlatmak isterim. Belli bir noktadan sonra mb dolar alımına başlayacaktır.
    mb oynamaya devam etsin hem 1.5 milyar rezervi daha eritmiş hem de yurt içi yerleşikler alıma devam ediyor ,tarihi rekorlarda devam 7.30 200 günlük hareketli ortalama buradan aşağı ihlaller olsa kırılmaz düşüncesindeyim.7.45, 7.34 kademeli alım yaptım ben de,daha aşağısı ülke gerçeklerine uygun değil kanaatindeyim.yabancı buralardan giriş yaparsa çıkarken çok zorlanır elde ettiği karı kaybedip zarar bile yazabilir,düşüşün bir kısmı da dxy kaynaklı tabiki.

6.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    mb oynamaya devam etsin hem 1.5 milyar rezervi daha eritmiş hem de yurt içi yerleşikler alıma devam ediyor ,tarihi rekorlarda devam 7.30 200 günlük hareketli ortalama buradan aşağı ihlaller olsa kırılmaz düşüncesindeyim.7.45, 7.34 kademeli alım yaptım ben de,daha aşağısı ülke gerçeklerine uygun değil kanaatindeyim.yabancı buralardan giriş yaparsa çıkarken çok zorlanır elde ettiği karı kaybedip zarar bile yazabilir,düşüşün bir kısmı da dxy kaynaklı tabiki.
    ayrıca mb döviz rezervi -72 milyar dolar dolar +26 milyar dolar kadar da altını mevcut.

7. Bazı arkadaşlar papaz fonu getirisini ön plana çıkartıyor. Unutmayınız ki, fonlar piyasada işlem gerçekleştikten sonra fiyata yansıtırlar. Yani fon içindeki mevduat %19 dan ise getirisi alındıkça günlük getiriye yansıyacak. Bugünlerde döviz- hisse vb. alım yapmayı düşünmeyenler için Nurol bonoları NUR gibidir . N kolay bononun güzelliği ise , şimdi mayıs vadeli 18 den alırsınız sonra faizler düşerse siz rahatsınız. Yükselirse satar yükseğe geçersiniz. Yatırım tavsiyesi olarak değil, beyin jimnastiği olarak sunulmuştur.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar papaz fonu getirisini ön plana çıkartıyor. Unutmayınız ki, fonlar piyasada işlem gerçekleştikten sonra fiyata yansıtırlar. Yani fon içindeki mevduat %19 dan ise getirisi alındıkça günlük getiriye yansıyacak. Bugünlerde döviz- hisse vb. alım yapmayı düşünmeyenler için Nurol bonoları NUR gibidir . N kolay bononun güzelliği ise , şimdi mayıs vadeli 18 den alırsınız sonra faizler düşerse siz rahatsınız. Yükselirse satar yükseğe geçersiniz. Yatırım tavsiyesi olarak değil, beyin jimnastiği olarak sunulmuştur.

Nurol bonoların getirileri nedir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 90/1009 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •