Sayfa 97/1009 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/M...Hesaplama.aspx

365 güne 18; 996 güne sıfır spotajla 17.5 veriyor....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Aktif GÜNLÜKTE neyine güveniyor???? 150 bin mevduat güvencesi bile yok.
    E-turuncu, Burgan 18 olmuş.
    P.tesi e-turuncuya kaçıyorum....
    cok haklısınız eskisi gibi bir avantajı kalmadı.ben 1 ay kadar önce cıkmıştım zaten iyiki de cıkmışıgım.bu oranlarla daha bide devlet garantisi olmayan bir ürüne daha cok beklerler..

3.  Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    cok haklısınız eskisi gibi bir avantajı kalmadı.ben 1 ay kadar önce cıkmıştım zaten iyiki de cıkmışıgım.bu oranlarla daha bide devlet garantisi olmayan bir ürüne daha cok beklerler..
    Doğru düzgün bir faiz vermiyor başka bankalara bakmak lazım..

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Emekli veya yakını emekli arkadaşlar , şubat ayında maaş aldığım bankayı değiştireceğim. Promasyonu yüksek , eft - havale ücretsiz en iyi banka hangisidir ? Tecrübe edenlerden tavsiye almak istiyorum.
    Az önce arastirdim nette sn.ressam.
    Finansbank 1300 üst limit promosyon.
    Eft.hacale ucretide almiyoruz diyor.
    Canlı görüşmedim.

5. ingiliz devi HSBC’den bitcoin ve kripto para işlemlerine ban geldi..bir gecede 40 bin dolardan 35 bine çakıldı..diğer bankalarda aynısını yapacaktır. bitcoinde amaç küçük yatırımcıların parasını sisteme çekip ağa babalarına aktarmak..millet oltaya geliyor yalan yok şimdi..öyle borsa gibi falan da değil. borsanın çok daha fecisi. bir gecede öyle bir çakılıyor ki adamı intihara bile götürür..niye yükseliyor niye çakılıyor anlamıyorsun bile..bu kripto para saçmalıgı ebediyen ne zaman kaldırılacak bakalım.

6. vakıf 90 gün 18.50 teklif etti 2.2m tutar

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nkolay'ın avantajı
    Aldığınız faiz sabit kalıyor, üç gün sonra düştü yok, faizlerde gerileme olursa günlük hesaplarda düşüş ve kayıp başlıyor.
    Boşta para işi yok
    Şu kadar harcama yap, şunu yap bunu yap 2 puanı o zaman veririm yok.
    Burgan 18 günlük değil, 32 gün.
    PPF'ler sabit değil günü gününe uymuyor, her an geri gelebilirler.

Yani şimdilik nkolay'dan iyi günlük yok bence.
    PPZ fonu uzunca bir süredir nkolay ile başa baş gidiyordu bu hafta sonu PPZ nkolay bonodan daha çok getirmiş. o da günlük ve likit..
    Ayrıca Avrupanın en büyük fonlarından biri olan azimut fonu güvencesi de yanın da cabası.. Ayrıca Takas bank güvencesi de var.

Bence nkolay sınırlarını fazla zorladı merkez bankın 200 baz puan artışından önce de 18 veriyordu. Faiz artışını buharlaştırdı.

enpara gibi güzel başladı ama sonu da enpara gibi olma yolunda gidiyor...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8. ünlü menkul 17.60% günlük

Sayfa 97/1009 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •