Sayfa 438/1009 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Mel100508 Yazıyı Oku
    Hangi şube, ticari hesap mı?yarın benim de dönüş var, imkansız o oran veremeyiz dediler, kardeşim personel ona da 18,75 veriyorlar

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bursa..
    600K+600K..
    Ticari degil..Bireysel..
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Fiba FX kullanan varmı?
    Kur düzenle diyorum eklenecek kurlar yanda çıkıyor tamam diyip ekliyorum ama ana sayfaya dönünce eklenenler yok oluyor.
    Mesela gümüşü ekleyebilen varmı?
    Benide biraz ugrastırmıştı yanılmıyorsam ama şu an baktım ana sayfada görünüyor.gumus hesabınız varmı belki hesap yoksa ondan olabilirmi diye düşündüm.

3.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Benide biraz ugrastırmıştı yanılmıyorsam ama şu an baktım ana sayfada görünüyor.gumus hesabınız varmı belki hesap yoksa ondan olabilirmi diye düşündüm.
    Haklısınız birde öyle deneyim bakayım
    Gerçi euro hesabımda yok ama o ana ekranda duruyor.

4.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Odeabank MT sine bir kez daha sordum, enflasyon 20 nin üzerinde kaç olursa olsun onu alıyoruz isterse 35 olsun fark etmiyormuş.Bugün bunu soran çok olmuş merkezden teyitli imiş bilgi.
    teşekkürler hocam

5.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Mobil uygulamada bendede görünmüyor ama sıkıntı yok,MT bana ekran görüntüsü atmıştı orada görünüyor.Endişe edecek bir durum yok.
    çok teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    1 sene sonra kur 10 lira üstüne çıkacaksa zaten dükkanı kapatıp gidelim bu kur ile seçime gidecek kadar cesurlarsa orasını bilemem bir miktar günlük tl de bırakılıp kur da fırsat da kovalanabilir
    Bahri, doların bir yıl içinde 10 tl olması gayet normal. Son üç beş günde ne kadar yukarı fırladığını hep beraber gördük. Ben kendi adıma o kadar uzun vade yapmam. Sonucu zarar olsa bile. Ama eylül sonu gibi düşünüyorum. O bile uzun ama en azından yazı geçirmek adına düşünüyorum. Seni etkilemek istemem. En sağlıklı kararı kişi özel şartlarına göre kendi verir.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bahri, doların bir yıl içinde 10 tl olması gayet normal. Son üç beş günde ne kadar yukarı fırladığını hep beraber gördük. Ben kendi adıma o kadar uzun vade yapmam. Sonucu zarar olsa bile. Ama eylül sonu gibi düşünüyorum. O bile uzun ama en azından yazı geçirmek adına düşünüyorum. Seni etkilemek istemem. En sağlıklı kararı kişi özel şartlarına göre kendi verir.
    bahri müzmin faizci. Dolarla uğraşmayı sevmez. Faiz out, borsa in olacak gelecekte. Jöleli ne dediyse o...

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    şu günlerde alacağımız karar kolay bir karar değil ancak düşündüğümde kur bu seviyelere gelirse enflasyonu gıda fiyatlarındaki artışı düşünmek ürkütücü bu da seçim zamanı siyasetçi için istenen bir şey olmasa gerek ama tabi yatırım kararında duygusallığa yer yok kur uçacak dediğimizde düşebiliyor faiz inecek dediğimizde artıyor ben de bir miktar döviz tutmayı düşünüyorum ancak doğru seviyeden almak çok önemli

Sayfa 438/1009 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •