Sayfa 341/1009 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Muhtemelen böyle bir telkinde bulunulacak. Baz etkisiyle yaşanacak enflasyon düşüşü ile birlikte Nisan sonrası faiz indirimleri de başlar. Malum önümüz seçim...
    Yarın yaşanacaklar fragman olur o zaman ...

2020 mayis haziran 1 üstünde, (1 uzeri gelirse bisey degismez) ...temmuz Ağustos Eylül 1in altinda. (1in altında yine bisey degismez)...ufe 27 nerden donecek belli değil TÜFE'ye yazin yansirsa 3 ay sonra biraz düşen enflasyon ayni yere gelir ...yil sonuna kadar beklemeleri lazım boş kasayla olmaz o iş.(halk bankasi caatsasi hdp vs. onları hesaba katmadim bile.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Yüksek enflasyon (artan fiyatlar) ile eriyen oylar bir tarafta, faiz oranı üzerinden şekillenebilen cemaatlerin oyları diğer tarafta...

Seçim takvimi öyle veya böyle yaklaşıyor.

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık...

Ytd.
    26 Haziran 2023 gerçekten uzak bi takvim. dayanmaları im-kan-sız
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Muhtemelen böyle bir telkinde bulunulacak. Baz etkisiyle yaşanacak enflasyon düşüşü ile birlikte Nisan sonrası faiz indirimleri de başlar. Malum önümüz seçim...
    asla öyle bi açıklama olmayacak akrarlı duruşumuz sürecek piyasalar neyi gerektiriyorsa o yapılacak diyecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. %79 yıllık faiz verildiği günleri hatırlayan kaldı mı acaba?

Mevduatınıza %79 faiz.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mqsm-SNrUNk

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    asla öyle bi açıklama olmayacak akrarlı duruşumuz sürecek piyasalar neyi gerektiriyorsa o yapılacak diyecekler
    Ben öyle bir açıklama olacak demedim üstat. Bu işler kapalı kapılar ardında telkinlerle oluyor. Bunu sende çok iyi biliyorsun. Banka müdürlerine telkinde bulunur bu akşam, arttırılan 200 baz puan oranlara çok fazla yansımaz. Önlerindeki ilk fırsatta da politika faizini aşağı çekmeye başlarlar.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    %79 yıllık faiz verildiği günleri hatırlayan kaldı mı acaba?

Mevduatınıza %79 faiz.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mqsm-SNrUNk
    Var tabi ki... Enflasyon yüksek olduğu için faizler de yüksekti. Reel faiz 3-4 puandı genelde. Kriz dönemlerinde daha yüksek faizleri de gördük. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Var tabi ki... Enflasyon yüksek olduğu için faizler de yüksekti. Reel faiz 3-4 puandı genelde. Kriz dönemlerinde daha yüksek faizleri de gördük. Ytd.
    Daha yükseğini de buldum
    %81
    https://www.youtube.com/watch?v=qIeILJbhnf8

8.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Ben öyle bir açıklama olacak demedim üstat. Bu işler kapalı kapılar ardında telkinlerle oluyor. Bunu sende çok iyi biliyorsun. Banka müdürlerine telkinde bulunur bu akşam, arttırılan 200 baz puan oranlara çok fazla yansımaz. Önlerindeki ilk fırsatta da politika faizini aşağı çekmeye başlarlar.
    Özel bankalara düşük faizle kredi musluklarını açın dediklerinde ne olmuştu?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 341/1009 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •