Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Inceden inciler

Hisse yorumu isteyebilir miyiz yoksa kendi uygun gördüğünüz hisseleri mi paylaşıyorsunuz eğer uygunsa Marshall düşünceniz
    Son düzenleme : Cok; 21-04-2017 saat: 22:48.

2. Hayırlı olsun

C6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Metroya bakabilirmisiniz

4. Hayırlı olsun
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hisse yorumu isteyebilir miyiz yoksa kendi uygun gördüğünüz hisseleri mi paylaşıyorsunuz
    Sayın Cok,

Daha çok, dikkatimi çeken hisselerde paylaşımda bulunacağım. Fakat, istediğiniz hisseler olursa da yazabilirsiniz. Belki benim de ilgilendiğim kağıtlar arasında olursa yardımcı olmaya çalışırım. Bununla birlikte, forumda teknik analiz ile ilgilenen birçok arkadaş var. Benim kendi iş yoğunluğum nedeniyle isteklere cevap vermem mümkün olmayabilir. Ama eminim yardımcı olmak isteyen başka arkadaşlarda olacaktır/olmasını umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by laguna65 Yazıyı Oku
    Metroya bakabilirmisiniz

METRO: (Takip listemde olduğu için hemen cevap verebiliyorum)

Önce çok uzun grafiğine bakalım: 2010 yılındaki tepeden sonra 2012 yılının aralık ayında 0.44 seviyelerinde dip oluşturmuş. Sonra yavaş yavaş çıkış başlamış. 2016 sonunda başlayan hacim artışına dikkat.

Şimdi daha yakından bakalım:

Yeni yılın hemen başında yükselen kanal oluşmaya başlamış ve hatırı sayılır bir süre bu kanal içinde (çoğunlukla sarı renkli kanal) seyretme eğilimi göstermiş. Çoklukla, grubun diğer kağıtları ile aynı yönde hareket etme eğiliminde olsada mor renkli kanala girip pozitif ayrıştığı zamanlarda oldu. Referandum tarihi yaklaştıkça, belirsizlik etkisiyle 1,21 deki desteğine çekildi ve halen bu seviyelerde güç toplamaya çalışıyor. Güç toplamaya çalışmakla kastettiğim şu: Williams R -80 in altındaki aşırı satım bölgesini terketti -50/-55 seviyelerine geldi. Çıkışın başlaması için indikatörün aşırı alım bölgesine doğru (-20 üstü) hareket etmesi gerekiyor. MACD e baktığımızda uzun ve kısa vadeli ortalamaların birbirine çok yaklaştığını görüyoruz. Mavinin kırmızıyı yukarı kesmesi, fiyatı yukarıya taşıyacak ve beraberinde williams R de -20 li seviyelere doğru çıkışa başlayacaktır. MACD i takip etmek gerekir.
    Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığı gibi yatırım tavsiyesi de değildir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu çalışma ve grafiklerin amacı sadece beyin fırtınası yapmaktır.

7. Hayırlı olsun.
    Vakit bulursanız;
    Karel ve uluse.
    Saygılarımla.

8. Çok teşekkür ederim sağol

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •