Sayfa 136/602 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. YYAPI icin de dusuncelerinizi destek direnc fikirleriniz ogrenmek isterim.

2. hocam isterseniz bana da özelden söyleyebilirsiniz
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    var olmasına da ben vebal almaktan korkuyorum cesaretim topladığımda yazarım
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Çelik hocam,isyat listedeki kagitlarimizdan biri. Bugun 3,51 den biraz aldim. Uzun zamandir bir hareket yapmiyor. Değerli yorumunuz nedir? Ytd.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Senkron çok iyiydi değerlendiremedik o ayrı Çelik hocam Yatırım tavsiye olmayarak paylaşırsanız yada arkadaşların dediği gibi çıtlatırsanız her zaman olduğu gibi herkes kendi kararını verecektir.

5. Haftalık Hisse Paylaşım II

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    var olmasına da ben vebal almaktan korkuyorum cesaretim topladığımda yazarım
    Üstad bir kaç kendini bilmezin laflarına kızıp senkron gibi güzel kağıtlardan bizi mahrum bırakma. Akşamı zor ediyorum senin ve sayfaya destek veren diğer arkadaşların yazdıklarını okuyabilmek için. Ben kendi adıma sizden razıyım. Allah’ta senden ve diğer arkadaşlardan razı olsun.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Cmxk Yazıyı Oku
    YYAPI icin de dusuncelerinizi destek direnc fikirleriniz ogrenmek isterim.
    yyapı ıeyho ygyo kumbara hisselerimizdi 7.8 hedef vermiştim ana kağıt 15 lirayken paylaşmıştım yolu uzun demiştim biz her zaman olduğu gibi %100 gördükmü yarısını cıkalım derken bazen hepsini cıkıyoruz ki bende öğle yaptım diğer fırsatları kacırmıyım diye gel görki kacırmak istemediğimiz fırsatlardan yeşil kadar para kazanamadık

7. İyi aksamlar cumleten celik hocam ostim beklemeye devam ediyorum lakin ne gitmeye ne dusmeye niyeti var gibi tum seans oldugu yerde duruyor 3 gundur ne dersiniz sirasi ne zaman gelir

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yyapı ıeyho ygyo kumbara hisselerimizdi 7.8 hedef vermiştim ana kağıt 15 lirayken paylaşmıştım yolu uzun demiştim biz her zaman olduğu gibi %100 gördükmü yarısını cıkalım derken bazen hepsini cıkıyoruz ki bende öğle yaptım diğer fırsatları kacırmıyım diye gel görki kacırmak istemediğimiz fırsatlardan yeşil kadar para kazanamadık
    Neredeyse ayni durumu yasadim. Ben de bugun ayni dusunceyle tamamini cikardim. Sonra da kanal direncini de aşacağini dusunerek 2.8 den alıp sonucta terste kaldım. Biliyorum yolu uzun fakat bazen bu sekilde prensiplerime de uymayacak sekilde hareket edip yanilinca sinirimi bozuyor. Neticede yeni maliyetlendim. Taşımaya devam hisseyi

Sayfa 136/602 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •