Sayfa 185/602 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Fmizp için görüşler nedir? Aşağı kırdı diyebilir miyiz?
    Teşekkürler

2. Qnbfl ile ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim üstadım tşk.

3. Esma Trcas tekniği gayet iyi 5.14 üzerine çıkar ise değerlendirilir bence

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Yarın için
    vkgyo
    bntas
    sanko
    Çelik hocam bugun vkgyo da gitti.Haftalıklar 3 te 3 maşallah..Teşekkür ederiz..

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Esma Trcas tekniği gayet iyi 5.14 üzerine çıkar ise değerlendirilir bence
    4.91 desteği koruduğu sürece yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum hocam. İyi niyetle birşeyler yazıp çiziyorum eksiklerimizi bize söylerseniz sevinirim. İlgiyle takip ediyorum sizi.

6.  Alıntı Originally Posted by mertsen Yazıyı Oku
    Çelik hocam bugun vkgyo da gitti.Haftalıklar 3 te 3 maşallah..Teşekkür ederiz..
    Bence vkgyo 4 üstü daha iyi olacaktır. 4.26 ta direnç var orayı geçer ise . Bugünkü para girisi ve hacimle geçmesi gerekir . Uzun çanağı tamamlar . Mal varlığı ile göz kamaştıran ve uzun yıllar yatırımcısını üzmüş bu kağıt. Celik hoca bunu boşuna listeye bence almamıştır. ...

7.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    4.91 desteği koruduğu sürece yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum hocam. İyi niyetle birşeyler yazıp çiziyorum eksiklerimizi bize söylerseniz sevinirim. İlgiyle takip ediyorum sizi.
    Esma ben de senin gibi sadece takip ediyorum tekniğine bakıyorum, öğrenmeye çalışıyorum hepimiz paylaşıyoruz öğreniyoruz

8. Sayın hocalarım usak tavan kapatacakken son saat satışlarıyla +3 primli kapattı. Yarın için yorumunuzu alabilir miyiz

Sayfa 185/602 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •