Sayfa 21/602 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Tektu 2.30 üzerine bir atsa süper olacak . Gsd ler iyi yoldalar . Devam ederler ...
    bunlarda sıkıntı görmüyorum durumları ve beklenntileri cok

2. Lkmnh da İyiydi.darısı klmsn a

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    top ceviriyorlar bi babayiğit gelecek oraya topu aldığı gibi kaleye gömecek hepsini cok uzak değil kısa zamanda olmasını bekliyorum ciddi bir hareket
    Bencede . Böyle baskılarda hisselerde güzel haber ler devamında gelir . Inşaallah bunda da olur ...

4. merhabalar
    hisseler icin hedef fiyati direnç ve desteklerini nerelerden inceliyorsunuz acaba? mesela ben uzun vadeli tcell almistim henuz hissenin uzun vadeli hedef fiyatini nereden ogrenebilirim?
    yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Celik hocam aynı baskı ve hisse satışı Polho da var . Bu nu anlamak zorlaştı. Liman la en ufak bir yapılanma veya başka bir durum olsa süper olacakta . Hikayesi çok. Anlatani yok....

6. İyi geceler hocam. KERVT pirimlenmemiş hisselerden.6.70 üzeri yükselen kanal içine atarsa önü açılır mı?

7. Hocam bunlar madeni borsada bulmuş.muco çok fena.

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. KERVT pirimlenmemiş hisselerden.6.70 üzeri yükselen kanal içine atarsa önü açılır mı?
    şu an düzeltmede zamanı var tepki cıkışları olabilir 6.80 civarına kadar yükseliş olabilir üzerinde farklı trend dönüşü diyebiliriz

Sayfa 21/602 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •