Sayfa 341/602 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by tseran79 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar, dinlediğim bazı programlarda hisselerin çoğu için çok pahalı olduğu söyleniyor. Sizin ucuz dediğiniz hisseler var mı? Defter değerini dikkate almalımıyız?

Çelikçomak hocam, mebes ve Esma hocam yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.
    PD/DD her hisse için farklı yorumluyorum. Yatırım yapan, bilançosu ileriki dönemde artacak olan beklentili olan hisselerde önemsemiyorum. PD/DD %3 -4 olup son 6 ayda %100 pirimlenen birçok hisse var.Büyüme odaklı hikayesi olan tüm hisseler piyasa tarafından erkenden hep satın alınır.6 ay önce ARCLK 15 lerde almaktan geri duranlar şuanda 34 lerde almak için sıraya giriyorlar. CEMTS PD/DD şu anda %3 ve pahali deyip almayanlar, 6ay sonra 30 ların üzerinde almak için çok ucuz diyecekler. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Iyi aksamlar,

Bir sey sormak isterdim dostlar. Biliyorum hisse onerisi vermek cok ta dogru olmaya bilir ama sizce simdi bir para kenara atip ve 3 - 5 yil sonra geri donup en azi paramin degeri korumus olup demek istersem hangi hisse ve ya hisseleri secmem daha mantikli? teknolojimi gidami holdinglermi ...?
    Üstad bu kadar ön görmemiştim ama egeen gibisine rastlamadım. 2014 şubat 56-57 tl lerde idi. Her sene üstüne %100 ve temettüsü ile nerelere geldi malum. Bundan sonra ne yapar bilemem ama çok büyük kayıp benim adıma..

3. Çelik hocam merhaba.İnveo ve kontr yorumu rica edebilirmiyim.Özellikle kontr şeffaf yönetim ve büyüme hızıyla beni çok cezbediyor

4. Endeks 1463 altına inmeden dönüş yapmalı artık. Bence son dalga olan 5.dalga içinde ve 1582 geçmeli 1620 lere dek gitmeli. Bankalardaki satışın sebebi ne olabilir? Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    taahhüt aldınız mı? piyasa cevabı verdi sanırım...)
    Piyasalar sürekli çıkıp iner, kaç gün önce söylenmiş bir söz, piyasa sana cevap verdiyse ben taahhüt aldım kardeş

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    PD/DD her hisse için farklı yorumluyorum. Yatırım yapan, bilançosu ileriki dönemde artacak olan beklentili olan hisselerde önemsemiyorum. PD/DD %3 -4 olup son 6 ayda %100 pirimlenen birçok hisse var.Büyüme odaklı hikayesi olan tüm hisseler piyasa tarafından erkenden hep satın alınır.6 ay önce ARCLK 15 lerde almaktan geri duranlar şuanda 34 lerde almak için sıraya giriyorlar. CEMTS PD/DD şu anda %3 ve pahali deyip almayanlar, 6ay sonra 30 ların üzerinde almak için çok ucuz diyecekler. YTD.
    Esma hanım papil hakkında güncel görüşlerinizi yazmanız mümkünmü, zarardayız kaçamadık

7.  Alıntı Originally Posted by Wolfspeed45 Yazıyı Oku
    Üstad bu kadar ön görmemiştim ama egeen gibisine rastlamadım. 2014 şubat 56-57 tl lerde idi. Her sene üstüne %100 ve temettüsü ile nerelere geldi malum. Bundan sonra ne yapar bilemem ama çok büyük kayıp benim adıma..
    hocam kayiplari bos verim. simdi ne yapmali?
    Canlar gider heyyyy

8.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    Piyasalar sürekli çıkıp iner, kaç gün önce söylenmiş bir söz, piyasa sana cevap verdiyse ben taahhüt aldım kardeş
    O sözü basite alıp gecistiremezsin ortalık güllük gülistanlık iken söyledim iddialı söyledim sen geldin pala sen misin dedin şimdide kaç gün önce söylenmiş soz diyorsun neyse niyetim polemik değil de o gün topikten saldirmalar olmasi haklida çıkınca insanın zoruna gidiyor esas analizimi yapmicam canınız sıkılmasın bildiğinizi yapin

Sayfa 341/602 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •