Sayfa 349/602 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Selamun aleyküm hayırlı sabahlar her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle..
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

2. Aleykumselam. Herkese hayırlı cumalar. Meyva veren forum taşlanır. Burayıda karıştırmaya başladılar. Biri yorum yapıyo faydalanıyoruz azbi sorun cıkınca ee nerde bu hocalar deniyor. Hakaten insanoğlu nankör. Allaha emanetolun

3. 195 Dolar gördü... Buradan toparlanması lazım artık..YTD...

4. küresel piyasaların etkisiyse sert düşüşle başladık. hayırlı cumalar

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1430 altı sarkarsa sıkıntı lakin yukarıda 1488 de GAP var onu doldurmak için yukarıya da yönelebilir muallakta YTD
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6. Hayırlı günler. Forumda bilgi ve tecrübesini bizlerle paylaşarak bu paylaşımları bizim akıl süzgeçimizden geçirerek kendimize bir yol çimemize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Bu bilgi ve tecrübe paylaşımlarının benim gibi küçük yatırımcılar açısından çok değerli olduğunu ve birkaç olumsuz paylaşım nedeniyle incinip bilgi paylaşımından vazgeçmemelerini rica ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.

7. Hayırlı cumalar cümleten .Endeks daha önce değdiği 1431 altına sarkarsa Fibo 0.386 seviyesi 1396 seviyesini destek olarak takip etmeliyiz.Dünde değindim haftalıkta ve günlükte Rsı yükselen trend alt desteğine ulaşmış durumda umarım aşağıya kırılmaz.Buralaradan alıcılar çoğalmalı eğer gerçekten bilmediğimiz bir olumsuzluk yoksa teknik bunu söyler.

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar cümleten .Endeks daha önce değdiği 1431 altına sarkarsa Fibo 0.386 seviyesi 1396 seviyesini destek olarak takip etmeliyiz.Dünde değindim haftalıkta ve günlükte Rsı yükselen trend alt desteğine ulaşmış durumda umarım aşağıya kırılmaz.Buralaradan alıcılar çoğalmalı eğer gerçekten bilmediğimiz bir olumsuzluk yoksa teknik bunu söyler.
    Hayırlı cumalar. Teşekkürler

Sayfa 349/602 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •