Sayfa 350/602 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Bist 100 60.DK. fiyat dibleri aşağılarda oluşurken RSI diblerinin daha yukarılarda oluştuğunu görebiliyoruz.Buda kısada pozitif uyumsuzluk mevcut.Umarım gerçek bir dönüşün habercisi olur.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bist 100 60.DK. fiyat dibleri aşağılarda oluşurken RSI diblerinin daha yukarılarda oluştuğunu görebiliyoruz.Buda kısada pozitif uyumsuzluk mevcut.Umarım gerçek bir dönüşün habercisi olur.
    İnşallah Esma Hn. Grafikler bozulmaz ise sene sonunu 300 dolar gibi kapatırız diye düşünüyorum...
    ytd..

3. Madem piyasaların bahanesi Tahvil faizleriyse an itibariyle geriliyor.Dolarda 7.30 altına inerse endeks artıya geçebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    İnşallah Esma Hn. Grafikler bozulmaz ise sene sonunu 300 dolar gibi kapatırız diye düşünüyorum...
    ytd..
    1800 leri buluruz diye tahmin ediyorum.daha fazlası olursa oda kaymağı olur..

5. Dün bir arkadaşımız pozisyon değiştirildiğinden bahsetmişti... Bir kaç kağıdın haftalık grafiklerine baktım...haftalıkta düşeni kıran çizgiye kadar gerilemişler... Şayet düşüşler daha fazla ilerlemezse arkadaşımızın dediği şeyi grafik onaylamış oluyor.. Çelik Hocanın listesinde olup çok baskılanan kağıtlar vardı. Bu düzeltmede maşallah onlar en önden koştular... En çok koşacak olanlar onlar olsun inşallah...Sabırla beddua-küfür etmeden beklemek nasip olsun herkese.. :D
    ytd..

6. 1430 lar kırılmamalı ve kapanış 1460 lar uzerinde olmalıki ikili tepe tehlikesinden uzaklaşabilelim.

7. Böylesi günlerde stop olmayıp malda olanlar sakin davranmalı .Bu işin doğasında çıkışlar kadar inişlerde normal sayılmalı.Mesele ortak olduğumuz şirketlere güveniyorsak düştükleri gibi çıkacaktır hepsi.

8. Endeks 60 DK. Tillson 1478 değdi ve üzerine çıkmakta zorlanıyor.Tillsonun üzerine atıp ve kendine destek yaparsa güzel olur.Haydi gayret .....

Sayfa 350/602 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •