Sayfa 352/602 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. selamunaleykum arkadaşlar iyi tatiller pc de problem oldu mebes den haber göndermiştim acıklama yapmıştır geri sayfalara bakmıyorum umarın haftayı hasarsız atlatmışsınızdır

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    selamunaleykum arkadaşlar iyi tatiller pc de problem oldu mebes den haber göndermiştim acıklama yapmıştır geri sayfalara bakmıyorum umarın haftayı hasarsız atlatmışsınızdır
    Aleykümselam

Ortalama zarar
    %10-15 Arası sanırım!

3. 1477 üzeri kapatsaydık daha hoş olurdu lakin yine iyi kapattık sayılır henüz dönüş sinyali tam olarak tehit edilmedi beklentim yukarı yönde devam ediyor bir şekilde 1621 görülecek buna sebeb ne olur bilemiyorum sistem şu an düşüşe onay vermedi

4. polho konusunda tedirgin olmayın sizi uyarmıştım sancısız götürmezler bu hissede hazırlıklar tamamlanmak üzere bu düşüşe takıldı sert baskılandı bu sene içersinde 30.50 bantında yerini alacak sadece sabredin bu fiyatlar cok cok ucuz ytd

5. pc ve sistem aktiflendi burdayız bahardada kışdada yazdada seldede felakettede merak etmeyin .... bu düşüşün sebebi her ne olursa olsun ülkemiz güçlü güvencemiz tamdır dolarda ele verme operasyonu yapılıyor yine düşecek merak etmeyin bizler yeterki ülkemize devletimize milletimize yani acıkcası birbirinize güvenelim gerisi tefarruhat herkese iyi tatiller

6.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Aleykümselam

Ortalama zarar
    %10-15 Arası sanırım!
    elbet zararda olduğumuz hisseler var sabırla beklicez

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    selamunaleykum arkadaşlar iyi tatiller pc de problem oldu mebes den haber göndermiştim acıklama yapmıştır geri sayfalara bakmıyorum umarın haftayı hasarsız atlatmışsınızdır
    Aleyküm selam Çelik hocam evet mebes kardeşimiz haber etti sağ olsun sizi görmek güzel hocam sizin mesajlarınız moral oluyor sağ olun.Ihlgm, polho ve cemts bir miktar zarar var ama sonucta uzun vadeli yatırımcıyız karlar zararlar illaki olacaktır ortalama düşürmek için fırsat olarak görüyorum kendimce hayırlısı olsun her şeyin .
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

8. Günaydın dostlar. Madem yatırımcı olmaya çalışıyoruz ve biz KY birikimimiz kolay yoldan olmamışsa borsa bir yatırım aracı olarak görüyorsak bu alanda kendimizi geliştirmek için çaba sarfetmerliyiz. Bir Şirkette orta vade yatırım yaparken ilk önce temeline bakıp likitide sıkıntısı var mı yok mu? Sonra büyüme hikayesi devam edecek mi? Sonra teknik olarak alıma uygun yerdemi yoksa satış seviyesindemi diye bakmamız lazım. Tabiki başka bir sürü bakılması gereken noktalar var. Ve uygun psikoloji gerekiyor. Değerli hocalarım bu konuları işliyorlar zaten.
    Endeksin yönü her zaman bizim için önemlidır. Endeks düşerken kaliteli şirketleri uygun fiyatlarda alma şansı doğdu için bir yandan fırsat olarak da görmek gerekiyor. Endeks elliott dalgasına göre 4.düşüş dalgasını 1430 tamamlamışsa o zaman 5.dalganın içsel dalgaları içinde yiz. Bu içsel dalgaların 2.dalgasını Cuma günü 1443 tamamlanarak 3.içsel dalgaya girdik diyebiliriz. Bu 3.içsel dalga 1620 lere gidip oralardan 4.içsel düzeltme dalgası ve son içsel dalga olan 5.içsel dalgave aynı zamanda içinde bulunduğumuz 5.dalga 1720 lerde son bulabilir.Bu saydıklarım eğer 4.dalga 1430 olarak teyit edebilirse geçerli olur. Haftaya stop seviyemiz olan 1508 üzerine atıp kalicilaşirsak daha umutlu olurum. Yok 1430 kirarsak o zaman 4.dalgamiz ya 1390 yada 1360 lara dek boyu uzayabilir.Ozamanda 5.dalganın içsel dalgaları seviyeleri değişsede 5.dalganın hedefi olan 1720 ler gene potada olur.
    Bütün bunlar kendime notlar olup asla YTD.

Sayfa 352/602 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •