Sayfa 384/602 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. selamunaleykum iyi tatiller

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    SElam Celik hocam .Rıca etsem yorumlarıma ilişkin bir değerlendirmeniz olursa sevinirim.katılımcılara yanlış bilgi aktarmamak adına..
    arada siteye girmesemde takip ediyorum esma fibo çalışmalarını beğeniyorum başarılarının devamını bekliyorum ..sonuç itibari ile burada arkadaşlarımızın soruları olması başarılı olduğunun verdiği sonuçtur..

3. bu gün izinliyim çalışmıyorum lakin bu seferde aile ferdlerimle ilgilemmem gerekiyor ..elimden geldiğince sizlerede vakit ayırmaya çalışıyorum

4. haftalık listeyi yarın şekillendireceğim ALLAH nasip ederse

Çelik hocam Ostim deki son durumu hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirseniz sevinirim. A1 in takasinda o kadar malı olmaması rağmen tahminimce birilerinin yaklaşık 8 milyon lot malını sattığını yerine 11 milyon lot Rüçhan aldığını gördüm. Acaba nasıl bir oyun dönüyor. Teşekkür ederim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Buyük oyuncu olma iddiasını sürdürüyor.Var olan rasyollere göre biraz pahalı olsada yeterl kadar endekse ayak uydurmayanlardan.uzunda olumlu düşünen çok ustad var.7.43 ana stop 8.44 Düşeni kırar.MACD ve RSI pozitif. 7.85 Tilsonu yakın destek olarak takip edilmeli.YTD.
    yorumunuz için teşekkür ederim esma hanım uzun vadede elimde tutacagım inşallah iy yerlere gelir bizde sebepleniriz..

7.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Celik üstadım,Ozkgy,Vestl,Gozde yine zamanı geldi,yorumunuza talebim var mümkünse..teşekkürler.
    Amacım temel beklentileri güzel olan bu hisselerin teknik hedeflerini öğrenmek,hem de haftalık paylaşımda dikkat çekmekti, kimse ilgilenmedi, maşallah üçü de listenin ilk sıralarında...

8.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Amacım temel beklentileri güzel olan bu hisselerin teknik hedeflerini öğrenmek,hem de haftalık paylaşımda dikkat çekmekti, kimse ilgilenmedi, maşallah üçü de listenin ilk sıralarında...

gözden kacırmışım ilgilenmemek değil bizimkisi vaktimin olmayışından şu an dışarı cıkıyorum ailece uzun aradan sonra dışarı cıkıcaz iyi tatiller herkese sorularınızı yarın yanıtlıyacağım

Sayfa 384/602 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •