Sayfa 4/602 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. ızfas ilgimi cekti önceki sitede bir arkadaşımız sormuştu 6.05 kadar bir tepki cıkışı görebiliriz eğer üzerinde kalıcı olursa yön sert yükselişe dönebilir ytd

2. Yeni sayfa hayırlı olsun. Eski başlıkta emeği geçen Çelik çomak hoca ve emeğe geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

3. Yaklaşık 6 aydır takipteydim.Ama yeni sayfa artık üyelik zamanı dedim. Herkese iyi sağlıklı yıllar.
    Çelik hocam bugünün hatırına akmgyo yorumu alabilirmiyim tşkler...

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    az kalsın ziyaretcileri patlatıyordumda mümkün değilmiş üye olmayanlar yeni sayfama gelmesin dedim syn MedwiG e ama mümkün değilmiş :D
    sayın hocam öncelikle sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum.cahilliğimi mazur görün lütfen bi türlü üye olamamıştım neyseki komşum halletti.paylaşımlarınızdan istifade ettiğimi belirtir çok teşekkür ederim.sağolun.saygılarımla.

5.  Alıntı Originally Posted by barış çabuk Yazıyı Oku
    yaklaşık 6 aydır takipteydim.ama yeni sayfa artık üyelik zamanı dedim. Herkese iyi sağlıklı yıllar.
    çelik hocam bugünün hatırına akmgyo yorumu alabilirmiyim tşkler...
    64.20 altına sarkmadıkca sıkıntı gözükmüyor beğendim ama bana göre pahalı ..1000 lot 64.800

6.  Alıntı Originally Posted by mersinli Yazıyı Oku
    sayın hocam öncelikle sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum.cahilliğimi mazur görün lütfen bi türlü üye olamamıştım neyseki komşum halletti.paylaşımlarınızdan istifade ettiğimi belirtir çok teşekkür ederim.sağolun.saygılarımla.
    hoşgeldiniz sefalar getirdiniz yeni üye olan arkadaşlarım

7. takip listem
    1-ındes
    2-edip
    3-alctl
    4-rheag
    5-tursg
    6-garfa
    7-dzgyo

8. Atagy bu sefer sert yukarı gidecek gibi 5.50 artık yeni destek olabilir ytd

Sayfa 4/602 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •