Sayfa 84/602 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Primli hisselere yatırım yapan ky ler dikkat etmeli sn.hakan hocam. Çoğu hisse halen çok ucuz kaldı.
     Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Endeks yarın ve pazartesi önemli bence yön için primli hisseler çoğaldı
    SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Yarın takip listem
    1.CEMTS (orda vadede tutuyorum )
    2.KNFRT
    3.KATMR
    4.TRGYO
    5.OZKGY
    6.RYGYO
    KESİNLİKLE YTD.
    CEMTS ve KNFRT bu havada ıyi bir çıkış yaptılar diğerleride fena değiller.Ama son gün endeks satıcılı olursa hepsinin işi zor olur.YTD.

3. Merhabalar hayırlı cumalar , endeks yatayda bazı hisselerde düzeltmeler olurken bazıları iyi durmaktadır. Hisselerden MNDRS, cemts , Gsdde, ISDMR, iyi görünmekte dır. Bu beklentisi , hikayesi çok olanlar ile hisse fiyatı ucuz olanlar güzel durmaktadır....

4. Sol kulvardan bir atak yapan PAPIL imizi 22.42 den satarak altlardan lotları çoğaltarak yerine koyacağız inşaallah.Buda orta vadede tuttuğum bir kızımız.YTD.
    Son düzenleme : esma; 15-01-2021 saat: 15:29.

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ALKA sistem onay veriyor yarın izlicem
    Endekse rağmen bugün güçlü duruyor iyi bir hareket oldu, bu kağıdı bulup çıkarmak bu ortamda gerçekten zordu, tebrikler. Sadece izledim sistem işliyor tıkır tıkır. 12 ocakta yazmıştınız.

6. MEGAP 8.75-8.88 geçilir ise tekniği güzel

7. Çelik hocamızın 6 tl den önerdiği LKMNH 14,88 den döndü.14,57 % 6,12 artıyla kapatmıştır.Tbrkler Çelik hocam.klmsn - 1,35 kapattı. tutmaya devam yol uzun ytd.Klmsn tahtacısı hala düşüremedi beni çok sıkı tutunuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar hayırlı cumalar , endeks yatayda bazı hisselerde düzeltmeler olurken bazıları iyi durmaktadır. Hisselerden MNDRS, cemts , Gsdde, ISDMR, iyi görünmekte dır. Bu beklentisi , hikayesi çok olanlar ile hisse fiyatı ucuz olanlar güzel durmaktadır....
    mebes hocam ısdmr çok sağlam durdu.takibim sürüyo.

Sayfa 84/602 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •