Sayfa 88/602 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    her nekadar düzeltme veya kar satışı diye adlandırdığımız düşüşler olsada halen ciddi manada düşüş olmuyor dolar bazında halen ucuz endexs pirimsiz hisselerden oluşturduğum yıllık hisseler bu yıl içersinde ciddi pirimler yapacak bundan şüpem yok pahalı hisselerden uzak durmanızı öneriyorum
    Hocam endeks aylık grafikte dolar bazlı alçalan trendin çisgisi 210.64$ ve tamda buraya takıldı.Dışarısı mutasyona uğrayan virus nedeniyle ulkeler yeni kapanmalar başladı .Bu olumsuzluk dururken bize nekadar sirayet eder piyasa oyuncuları belirleyecek.Büyük bankalrımızdan ciddi bir çıkış halen gözükmedi.P.tesi 1506 altında kapanış oluşursa 1435 leri görebilir diye düşünüyorum.
    Haftaya DURDO,CEMTS.YUNSA ve KLMSN ekmek var gibi geldi bana siz nedersiniz?YTD.
    Son düzenleme : esma; 16-01-2021 saat: 17:08.

2. İnşallah.Esma hanım.Ağzından bal damlıyo.

3. Çelik hocamın yıllık listesinde 2 favorim var.CEMTAS_ ISDMR

4.  Alıntı Originally Posted by Vkayl Yazıyı Oku
    Çelik hocamın yıllık listesinde 2 favorim var.CEMTAS_ ISDMR
    ISDMR dolar kurundaki düşüş son çeyrek bilançoya pozitif bir katkı sağlayacak.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam endeks aylık grafikte dolar bazlı alçalan trendin çisgisi 210.64$ ve tamda buraya takıldı.Dışarısı mutasyona uğrayan virus nedeniyle ulkeler yeni kapanmalar başladı .Bu olumsuzluk dururken bize nekadar sirayet eder piyasa oyuncuları belirleyecek.Büyük bankalrımızdan ciddi bir çıkış halen gözükmedi.P.tesi 1506 altında kapanış oluşursa 1435 leri görebilir diye düşünüyorum.
    Haftaya DURDO,CEMTS.YUNSA ve KLMSN ekmek var gibi geldi bana siz nedersiniz?YTD.
    1435 civarları hemen hemen görülebilir 1444 benim belirlediğim yer sarkma olabilir 3 aşağı 5 yukarı sonuç itibari ile bir şekilde endexs yukarı yönde devam edecektir hisse bazlı baktığımda endexs cıkışında uyum sağlamamış hisseler ön planda olacağını düşünüyorum yabancı piyasayı alıcak onlarda ucuzcudur yani (mezarcı)

6.  Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Ben bu listeyi kaydettim hocam, hepsine gücüm yetmiyor ama 5 li gruplayip biraz biraz aldım.

1. Grup: polho, Sanko, TRGYO, Isyat, Brksn.

Düşeni toplamaya devam ediyorum kademeli bu 5 li grup içinden. Satış yok...

Şunlari da ekleyebilirsin diyeceginiz varsa lütfen yazın.

Emeğine sağlık...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    güzel bol kazançlar İNŞALLAH

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    celik hocam merhaba , haftaya bu liste olurmu???
    incelicem mebes bunlar geri kalanlardan olur aksilik olmassa liste güzel

8. günümüzde borsada parası ve gücü olan şirketler pirimlerini cok geç yapıyor ama sağlam dediğimiz grupturlar düşüşlerde kolay kolay düşmez .....hızlı cıkan koşan coşan şirketler paraya ihtiyacı olduğu için belirli anlaşmalar yapıp patronla beraber iş yaparlar .

Sayfa 88/602 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •