Sayfa 423/602 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Düzenli pazar payı kazanımı şirketler ve dolayısı ile hisse senedi performansları için çok önemli bir faktördür.

Kendi sektöründe pazar payını arttıracağını düşündüğünüz bir şirket olursa o şirketi çok daha yakından inceleyin.

Şirket; pazar payını arttırırken, bir de pazarın geneli (sektör) hızla büyüyorsa harikalar yaratır.

Pazar payını hızla arttıran şirket, kötüye giden bir pazarda bile güçlü durabilir.
    Şirketin pazar kaybediyor olabileceğinden şüphelenin ve son yıllardaki pazar payı gelişimini gözlemlemek için, geçmiş yıllara ait faaliyet rapolarındaki pazar paylarını bugün ile mukayeseli olarak inceleyin. (Eray Somunkıran dan alıntılandı)

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Kimseye tavsiye verecek ne yetkimiz nede yeterliligimiz var. Sadece kendim için aldığım bazı kararları YTD olmadan paylaşmaya çalışıyorum. Kendim büyümek için yatırım yapan, güzel bilançolarla kendini ispatlayan, gelecek hikayesi olan ve rasyolleriyle güzel gözüken şirketleri OV/UV için yatırım yaparım. Birde haftalık olarak teknikleri güzel olan hisselerde trade ederim.

Mesela bu hafta tekniği güzel gözüken bu hisseleri yakın takibe almayı düşünüyorum. Kimseye asla Y.T. D.
    ORGE
    TLMAN
    ARDYZ
    Endeks izin verirse yakın stopla izlerim. Kendime notlar olup kesinlikle YTD.
    Hafta içi yazdıklarımdan ARCLK-CEMTS-ALGYO-USAK-TRGYO-FONET bu hisselere ek olarak ORGE-TLMAN-ARDYZ yakın stoplarla yakından takip edeceğim hisselerdir.Kesinlikle YTD.

3. Hakan hocam selamlar. sesiniz çıkmıyor umarım iyisinizdir.

4. Hayatta 4 tür servet vardır.!!

1- Finansal (para)
    2- Sosyal (statü)
    3- Zaman (özgürlük)
    4- Fiziksel (sağlık)

İnsan bu beşer şaşar;
    İnsanların çoğu her zaman ilk ikisinin cazibesine kapılır da;
    Ne Zaman ki yaşlanır, işte o zaman son ikisinin değerini anlar.!!(Hüseyin Küçükten alıntıdır)

5. Esma Hanım Logo hissesine bakar mısınız acaba hedef fiyat ne olur sizce teşekkür ederim

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by spinoza Yazıyı Oku
    Esma Hanım Logo hissesine bakar mısınız acaba hedef fiyat ne olur sizce teşekkür ederim

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    %300 bedelsiz vermesi ve temettü kararı pozitif bir açılış yapmasını bekliyorum.Yani GAP lı açar herhalde ilk hedef 180 ler olmalı.İzleyip göreceğiz.Tavanla açarsa şaşmam.YTD.

7. iyi akşamlar cümleten

8. iyi akşamlar

Sayfa 423/602 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •