Sayfa 206/602 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Hayrını gör kardeşim güle güle harca inşallah, estağfurullah hocalık haddime değil burada değerli üstadlarimiz dururken ben de hocalarımızin tecrübelerinden faydalanarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Bu yazdıklarim bu hafta boyunca geçerli duruma göre belki ileriki haftalarda da takip edeceğim ,ara ara yazıyorum beğendiğim hisse olursa .
    Hiçte öyle değil. Hakan hocamın dediği gibi forum isminiz yanlış): ):

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Soner piyasa biraz riskli 15.15 altına inmediği sürece yön yukarı bence karar tabi ki senin yarın endeks ne olur bilemiyorum
    teşekkür ederim hakan hocam yarım endeks durumuma göre uygun bir yerden ufak bir alım girmek istiyorum artık hakkımızda hayırlısı diyelim..

3. Otkar bugünkü hareketini haftaya yayabilirse bu hafta 500 ü geçecektir. Piyasalarda bozulma olmazsa. ytd.

4. ıcbct çıkış trendine girdi yarın da yükselişe devam eder ise ilerisi iyi olacaktır

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    ıcbct çıkış trendine girdi yarın da yükselişe devam eder ise ilerisi iyi olacaktır
    Katılıyorum hocam orta vadede iyi olacak. Ytd.

6. Arkadaşlar, akenerji , uşak, PENGD hakkında görüşleriniz nasıl...

7. Esma nerelerde sin?

8. Pandemi süreci bu senede bitmez, işsiz kalanların bir kısmı borsaya gelecek, ucuz kalmış potansiyeli olan hisse arayacaklardır. Gıda, teknoloji ve ihracat yapan sanayi şirketlerine talep yoğun olacaktır. Halbank davası az zararla atlatılırsa borsamız bu senede kazandırır.

Sayfa 206/602 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •