Sayfa 22/602 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bencede . Böyle baskılarda hisselerde güzel haber ler devamında gelir . Inşaallah bunda da olur ...
    işin garip tarafı, menderes'te son bir ay içerisinde, normalde bir yılda açıklamayacağı kadar güzel gelişmeli kap haberi geldi, milleti dökemediler demek ki.

menderes'in hareket bazında diğer bir kankisi de ostim. iştiraki ile ilgili teşvik kap haberine bile olumlu tepki yapmadı. o da hareket başlayınca iyi gidebilir.

bir de sayfada fazla yorumlanmadı ama, olmip'in mondi'ye (tire'nin de büyük oranda sahibi olan gruba) 2,69 liradan satılma görüşmesi haberi vardı. değer olmip'in şu anki piyasa fiyatının epey altında, ama borsa dışı paylar satışa söz konusu olduğundan borsada işlem gören hissenin 2,69'a düşmesini beklemiyorum. olmip'in borsa fiyatı aşağı-yukarı çok hareketli olabilir. tire için ise (sektördeki konumunu güçlendirdiğinden) güzel bir satın alma sanırım.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    şu an düzeltmede zamanı var tepki cıkışları olabilir 6.80 civarına kadar yükseliş olabilir üzerinde farklı trend dönüşü diyebiliriz
    Allah razı olsun değerli hocam. Tüm güzel anlar sizin olsun

3. bntas yarın izleyeceklerimden cok geride kaldı

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bntas yarın izleyeceklerimden cok geride kaldı
    Üstad katmercilere bakabilirmisin? Grafik hacim çok güzel görünüyor.

5. oylum 5.10 üzeri seriye başlayabilir izleyelim ytd

6.  Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Üstad katmercilere bakabilirmisin? Grafik hacim çok güzel görünüyor.
    beğendim yorumlar var yarında izleyeceklerim listesinnde bu sefer farklı gördüm bakalım sistemde destekliyor

7. pengd da cok dinlendi bu gün biraz toparlandı takip edelim ytd

8. Teşekkürler, İyi geceler

Sayfa 22/602 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •