Sayfa 509/602 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Mebes biz seninle çoğunlukla aynı hisselere takılıyoruz :D Yarım saat olmadı grafiklerine bakıyordum ikisinde... Yanlarına BNTAS baktım ilaveten..
    Ucuz kalan ve potansiyel olan hisseler .

2. Mümkünse bir müddet daha nakitte kalmanın daha faydalı olacağını düşünüyorum.Ortalık hala karışık ve testere piyasa devam ediyor.Hatta endeksin bir miktar daha geri geleceğini düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Lütfen endeks ve hisselere odaklanalim.
    Sizinle aynı görüşteyim. Zararlarımızı geri almanın tek yolu

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler arkadaşlar hayırlı cumalar
    Hayırlı cumalar hocam ve arkadaslar, sizce bu ara coin almakmı mantıklı cok az nakitteyim. Öneriniz varmı
    Şimdiden teşekkür ederim

5. Hayırlı cumalar arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    .........
    Bir doktor gibisiniz. İnsanların sahip olduğu ölümcül hastalığı teşhis etmekle kalmayıp, onları tedavi edecek ilacı da avuçlarına bırakıyorsunuz. Ancak sizi şeytan sanıp taşlıyorlar. İlacı da içmiyorlar haliyle. Ve ölüyorlar. Bedenen değil, ruhen.
    ........
    Teşekkürler, "iyilik yap denize at, balık bilmezse Halk bilir". Allah hiç bir şeyi karşılıksız bırakmaz, siz de iyi niyetinizin, güzel ve değerli gayretlerinizin mutlaka karşılığını alırsınız (bu dünyada ve/veya daha değerli olan öbür dünyada).

sayın çelik'in listesindeki hisselerden bugün dikkat edeceklerim:

rheag: iştirak haberi (uzun süredir böyle haberler bekleniyordu).

yggyo: temettü haberi (güzel oranlı bir temettü açıkladı).

bntas: kayıtlı sermaye artırımı olumlu bulunmuş, bedelliyi yapmıştı, bedelsiz gelebilir mi acaba?

mndrs: bağlısı enerji şirketi (akça) ile birleşmesi olumlu karşılanmış.

bereketimiz artsın, cumamız mübarek olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    naci ağbal hazine bakanı
    efkan ala iç işleri bakanı
    soylu cumhur başkanı yardımcısı
    olarak tahmin ediyorum kulis bilgisi ne kadar doğru bilemiyorum liste devam ediyor ama ben bu 3lü yazdım sonra patates olmıyım
    Meliha OKUR twiterdan ekonominin başına bist dahil damatın geleceğini pazar günü açıklanacağını duyurdu.eğer bu gerçekse geçenki düşüş fragman kalır.

8.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Meliha OKUR twiterdan ekonominin başına bist dahil damatın geleceğini pazar günü açıklanacağını duyurdu.eğer bu gerçekse geçenki düşüş fragman kalır.

Bu son trend biter ve endeks düşme eğilimine girerse 80 dolara kadar yolu var... Haberlerle birlikte dikkatlice izlemek lazım bundan sonrasını... Ben hep iyimserdim lakin ciddi ciddi kötümser tarafa doğru kaymaya başladım... Hala aklım böyle olacağını almıyor ama bu kötümser ihtimal giderek ağırlığını arttırıyor.

Sayfa 509/602 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •