Sayfa 357/602 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Sayın Çelik, ben sizden başımın iki belası ) gsdho ve trgyo , güncel yorum rica edeceğim, çok saldılar artık mecburen tutuyorum eskiden bir hareket beklediğim için tutuyordum malesef ki 7 aydır bir arpa yolu gidemediler. Son gelişmelerden sonra güncel bir değerlendirme yapabilirseniz ve sistemde nasıl durduklarını yorumlarsanız sevinirim. Yormaz isem bir de enjsa fakat diğer 2 yorum daha önemli açıkçası.
    Şimdiden teşekkürler.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Ostim özelini bilemem ama bedelli sermaya arttırımına talep furyası A1 capitalin son 3-4 bedellide yaptığı rüçhan kıyımı ile sona erdi. ki bunu şirket sahibi patronlar özellikle A1 capitale yaptırıyorlar yatırımcının rüçhanları satmasına engel olmak ve bedelliye katılımlarını sağlamak amaçlı.Şahsi tecrübelerim bedelli yapan bir şirketten 6 ay boyunca hiç bir şey beklemem aynı durumda bedelliye katılmaya mecbur bırakıldığım AKYHO ki bedelliyi herhangi bir borcu kapatmak için filanda yapmadı holdingleştiği ve yeni yatırımlar yapacağı için bedelli sermaye arttırımına gitti.Dediğim gibi AKYHO bedellisinden sonra hisseyi taşıdığım halde fiyat olarak 6 ay boyunca hiç bir beklentim yok çünkü baskılanacak sonrası güzel olur ama.Başta yazdığım gibi OSTİM özelini bilemem ama bedelli tecrübelerim bu yönde...YTD...
    yorum icin tesekkurler

3. Çelik hocam rica etsem dardanel i yorumlayabilirmisiniz.tşk ederim Allah a emanet olun

4. Herkese iyi akşamlar. Çelik hocam rica etsem menderes için bir yorum yapabilir misiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gecenki düşüşdeki gibi boyun cizgisinden döndü kıramadığı 4.65 drencinden güç toplayarak yoluna devam edecek beklentilerim hiç değişmedi afyon çimento bu yıl içersinde hedef fiyatlarına gidecek sabırla devam beklemeye nakit varsa buralardan toplanabilir yılın 3 cü ayına girdik ama başlamadık seanslara sizlerden sadece sabırlı olmanızı bekliyorum ve kredili işlem yapmayın bizim bütün hisselerimiz ederini ve değerini bulacak olağan üstü bir durum olmadıkca sıkıntı görmüyorum nedir olağan üstü
    1 erken seçim
    2 sınırlrımızda savaşa girmek (yunanistan)
    bunların dışında pek sıkıntı görmüyorum olursa sistem devre dışı kalır
    Çelik üstad affına sığınarak ilk maddede yazdığın erken seçim görüşüne kesinlikle katılmıyorum.İmkan ve ihtimal vermesem de alınabilecek bir erken seçim kararının borsaya pozitif hatta doping etkisi yapacak oranda olumlu yansıyacağını düşünüyorum.Aynı şekilde bu forumda beklentili olarak gösterilen kanal istanbul bağlantılı şirket hisselerine yatırım yapan arkadaşların çok dikkatli olmasını naçizane öneririm.Kanal İstanbulu temeli atılıp başlansa bile sürdülebilir ve tamamlanabilecek bir proje olarak görmüyorum.Heleki olası bir seçimde erken olmasa bile mevcut iktidarın değişmesi söz konusu olur ise.YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dgklb bedelliye katılmakla iyi yapmışsınız şirket grafiği aylık bazda baktığınızda polho grafiğine benzer sabrederseniz güzel karla cıkarsınız ytd
    Bekliyoruz hocam sabırla inşallah iy yerlere gelirde bizde karımızı yaparız degerli yorumunuz için saolun hocam..

7. merhaba bedelliye katılmak icin bir işlem gerekiyor mu ben de katilmak istiyorum ama hesap yapamadim
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ostım konusunda fikrim hiç değişmedi çift rakam beklentim devam ediyor bedelli ye katılıcam katılmak istemeyen arkadaşlar rüçhanlarını satıcak hissesi aynı kalacak zaten hemen hemen herkes biliyor sanırım
    RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sn.Çelik, Sn.Esma ve ismini sayamadığım kadar çok güzel yürekli insan. Kendi hisselerim burada değer bulmasada mutlaka sizleri takip ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İyi ki varsınız. Bu kadar seviyeli insanın bulunduğu forum az bulunur. Sağlıkla kalın, hayırlı kazançlar diliyorum.

Sayfa 357/602 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •