Sayfa 469/602 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Forumun bu topiğine ve genel anlamda bu foruma veda mesajlarım artık bu topiğe son mesajım.Gerçekleri yazmamız sanırım topikteki takipçileri rahatsız ediyor amacımız siyaset yapmak değil algı yapmak hiç değil sadece uyarmaktı.Piyasa olumsuza döndüğünde gelip buraya yazıyormuşuz onu ima etti arkadaşlar piyasa olumlu iken herkes yazar geçen sene kuşlu sitede bütün soytarılar fenomen oldu ne yazsan ne çizsen gidiyordu olumlu piyasada rallide bende sallarım gazlarım neyse son olarak ekteki grafiği bırakıyorum.Yorumunu da teknikten anlayan arkadaşlara sadece 3 lü tepeye dikkat diyorum.Allah hepinizin gönlüne göre versin ben bir süre borsada olmayacağım gireceğim seviye belli.Kusurumuz oldu ise affola.YTD...

xxxx.png

not : Asya piyasalarının açılmasıyla birlikte TL, dolar karşısında erimeye başladı. Şu anda dolar kuru ortalama 8.30'dan işlem görüyor, bazı bankalar 8.50'ye kadar dolar satmaya başladı.
    Merkez Bankası'nı çocuk oyuncağına çevirmenin bedelini ödüyoruz.

Nottaki yazı alıntıdır durumun vehameti hakkında yeterince bilgi içeriyor sanırım.Sağlıcakla kalın...

2.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Forumun bu topiğine ve genel anlamda bu foruma veda mesajlarım artık bu topiğe son mesajım.Gerçekleri yazmamız sanırım topikteki takipçileri rahatsız ediyor amacımız siyaset yapmak değil algı yapmak hiç değil sadece uyarmaktı.Piyasa olumsuza döndüğünde gelip buraya yazıyormuşuz onu ima etti arkadaşlar piyasa olumlu iken herkes yazar geçen sene kuşlu sitede bütün soytarılar fenomen oldu ne yazsan ne çizsen gidiyordu olumlu piyasada rallide bende sallarım gazlarım neyse son olarak ekteki grafiği bırakıyorum.Yorumunu da teknikten anlayan arkadaşlara sadece 3 lü tepeye dikkat diyorum.Allah hepinizin gönlüne göre versin ben bir süre borsada olmayacağım gireceğim seviye belli.Kusurumuz oldu ise affola.YTD...

xxxx.png
    Allah yüreğinde kötülük taşımayan herkesin yardımcısi olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Silivri soğuk hocam USD analizi yapmayın bence 🤗benimde ongorum 808 e oradan 7,6 oradan 9 9.2 oradan uzun soluklu ayı piyasası yani bu atak USD için son atak bu hareketlerin çok hızlı olmasını bekliyorum çünkü trendler hızlanarak biter sizce bu ongorum tutarmi geçmiş sayfalarda 28 ocakta piyasanın 158 binden 3 hafta süreyle düzelteceğini yazmış ve haklı çıkmıştim bakalım bu olacak mı adı üstünde öngörü saygılar sevgiler
    Vay beee nasıl analiz yapmışım benzeri olmayan yazdığımda kimsenin inanmadığı analiz saygılar sevgiler

4. Yarın endeks 1450-1460 ları görebilir.Dolarda yukarı çok sert hareketler olabileceğini düşünüyorum.Nakitte kalmanın daha faydalı olacağını düşünüyorum.

5. Zaten piyasa 10 günden beri testere piyasasıydı.Böyle olacağı belliydi.

6. Asya piyasası sığdır o yüzden bu şekilde hareket ediyor, yarınki durumu görmek gerek panik yapılmaması kanaatindeyim panik her zaman zarar ettirir, doların yarınki durumuna bakmak gerek.Yatırım tavsiyesi değildir.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. Üstadlar iyigeceler şuan yapı kredi dolar ve euro uçmuş gözüküyor bu doğrumudur yoksa banka hatasımı anlamadım usd 8.32 Euro 9.88 diyor sitem hatası mı acaba batıyozmu nedir YTD

8. Euro %15 artı

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 469/602 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •