Sayfa 524/602 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Cümleten iyi akşamlar. kanalistanbul beklentisi olumlu yansıdı. Yarından sonra daha belirgin daha net bir piyasa olur diye bekliyorum.Umarım yukarı yönlü olur.
    Endeks 60.dk Tılson 1389 ve EMA 8 1391 üzerinde kapanış yaptı olumlu.

2. Ramazan ayı öncesi gıdalarda bir beklenti olur mu acaba?
    Kervt -Mgros -Sokm -Bizim-Uluun -Bımas -Krvgd -Tatgd -Knfrt ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Ramazan ayı öncesi gıdalarda bir beklenti olur mu acaba?
    Kervt -Mgros -Sokm -Bizim-Uluun -Bımas -Krvgd -Tatgd -Knfrt ytd.
    Bence gıdalar bu yıl sonuna kadar çok iyi yerlere gelecek . Unutulan ve yıllardır yatırımcısına kan ağlatan TUKAŞ ve penguen bu listenin gözdesi olacaktır diye düşünüyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by Lullabyman Yazıyı Oku
    Kardeş kac yasındasın 16-17 falan mı? yaptıgın propaganda bile ergensi derecede komik, boş ve de aşırı taraflı. siyaset yaparken bari at gözlüklerini çıkar da söylemlerinde bir denge profili çiz. kinini kusuyorsun burada kimseye ışık tuttuğun falan da yok. hala da istemeyen engellesin ben devam ederim sacmalamaya diyorsun.

Diğer arkadaşlardan bu jargon için özür dilerim "lakin isin yanına varan is, misin yanına varan mis kokar." Grubun amacını ve seviyesini değistirmeye çalışan bu arkadaş sinir bozucu olmaya başladı.
    Dostum engelle geç.

Daha kaç kere söylemem gerekli?

Engelleyince yazdıklarımı görmeyeceksin. Nedir bu ısrar? Görmedikten sonra sanane benim yazdıklarımdan? Burada senin gibi kafasını kuma sokmayı tercih eden 100 kişi olsa ve 1 kişi yazdıklarıma kulak kabartsa, o arkadaşı kurtarmanın sevabı bana yeter de artar.

Yolsuzluklardan ve haksızlıklardan haberdar olmak istemiyorsan, sana bunları zorla anlatamam.

Eğer ki mesajlarımı yanlı buluyorsan hangi konuda taraflı davrandığımı söyle münazara edelim.

Veyahut hiç uğraşmak istemiyorsan da engelleyip geç.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

5. Gerek kısıtlamalar gerekse Ramazan ayı nın geliyor oluşu gıda ve gıda ile ilişkili hisselere hareket getirebilir diye düşünüyorum..
    Tukaş, penguen ve Tat hakkında Çelik Hoca neler der acaba...

6. iyi akşamlar cümleten

7. İyi akşamlar hocam nasılsınız

8.  Alıntı Originally Posted by mustafa_yilmaz Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam nasılsınız
    iyiyim ALLAH cok şükür sizlerde iyisinizdir İNŞALLAH bu gün piyasa ne güldürdü ne küstürdü

Sayfa 524/602 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •