Sayfa 365/602 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Bugun cogu hisse iyiydi ostim haric a1 sagolsun ruchan i da hisseyide iyi karistirdi bakalim yarin ne olacak keske 1 hafta sonra bolunseymis bugun oda nasibini alirdi sanki

2.  Alıntı Originally Posted by elektron Yazıyı Oku
    hocam bu yukari yönlu bekletiniz daha once soylediginiz gibi 1620 lere kadar sonrasnda beklediginiz duzeltme de ise 1300 lere kadar miydi
    notlarınızın arasınA alın geride kaldı trendler mumların doğrultusunda değişebiliyor haftalık günlük 4 saatlik olarak grafiklere cok yönlü bakmak lazım ben şimdi çayımıiçeyim 1 saat sonra sizlerleyim

3. Hocam olmip ne yukarı ne aşağı gidiyor kazık çaktı kaldı yerinde.. sabırla beklemeli mi? Yoksa listeden seçin mi yapayım onun yerine

4. Selamlar hocam

hocam selamlar orge değerlendirmenizi güncellemeniz mümkün mü acaba ?
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    notlarınızın arasınA alın geride kaldı trendler mumların doğrultusunda değişebiliyor haftalık günlük 4 saatlik olarak grafiklere cok yönlü bakmak lazım ben şimdi çayımıiçeyim 1 saat sonra sizlerleyim

5. Herkese selam. Çelik hocam bugün neredeyse tek prim yapmayan mndrs var. Rica etsem MNDRS ile ilgili yorumunuz paylaşır mısınız.

6. Çelik hocam size zahmet özel mesaja bakabilirmisiniz

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Celik üstadım,Ozkgy,Vestl,Gozde yine zamanı geldi,yorumunuza talebim var mümkünse..teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by Fb907 Yazıyı Oku
    Çelik hocam size zahmet özel mesaja bakabilirmisiniz

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    özele baktım acıklama yapmıştım bu konuda teyite gerek yok

Sayfa 365/602 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •