Sayfa 590/602 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by aynadakitebessüm Yazıyı Oku
    Celik hocam selamlar.
    Bu Rhea da neler oluyor jorkutmaya başladı
    Zarar yarıyıda geçti
    Artı yatırım gibi olmasa bari
    Sabretsekmi gemileri yaksakmı karar veremedim
    Rheag 1.96 aylık son destek buradan toparlanması gerekiyor.büyük resmi bozmiyacaksa izliyorum ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ERCEYLAN Yazıyı Oku
    YYAPIda öyle.zarar büyük
    Yyapi gibi bir çok hissede düşüş yaşadık Kanal İstanbul projesi bu hisse için çok önemli gereken hazırlık yapılıyor piyasa düşüşüne uydu sabırla beklemeye devam zaman beni haklı çıkaracak.recete SABIR

3.  Alıntı Originally Posted by Soner1234 Yazıyı Oku
    Yorularınız için saolun hocam. Uşak ve menderes yorumlarmısınız hocam
    Uşak yeni yatırımlar ile güzel beklentiler oluşturdu yıllık listemizde ki hedefini koruyor ytd
    Mndrs aylık son destek ten dönmesini bekliyorum 2.32 sert tepki vermeli ytd

4. Ne oldu arkadaşlar şimdi

Sanki ilk defa düşüş yaşamış gibi hep bir suçlu arayışındasınız...

Borsanın ta kendisi bu değil mi?

İyi günde herkes borsacı

Ama kötü günde gerçek dostlar belli oluyor değil mi?

Menfaatleri dostluğunuzun önüne koymayın
    Bu topik kapattirayim mı? kinini nefretini kusmak isteyen serap gibiler varsa çıksın kussun nefretini

5. Günaydın, borsa rezalet bir pazartesi daha yaşadı. Endeks 1377 fakat hisselerin çoğu 1200 de . Tüik in çok matematiksel verilerine göre enflasyon artışına 820 geçen yıl dip ti . Bu yıl 1100 denk geliyor . Bedelli yapan ve halka açıklık oranları yüksek olan hisseler her zamanki gibi çöp un çöpü oldu . Ha buralar da ne yapılır. Bu biraz zor . Fakat eniyisi nakitte kalmalıymış. Beceremedik ....

6.  Alıntı Originally Posted by Serap Yazıyı Oku
    Bu topikte acikca hisseler dipte yukselecek diye pazarlandi ve kucuk yatirimci buyuk zarara ugratildi. Nerede o hisseleri oven sahislar, onlara hocam hocam diye goklere cikartanlar ,fikir danisanlar kayboldular gittiler. Zaten ekonomi degil dini bir forum gibi surekli dualar, cumalasmalar , kandillesmeler , yalakaliklarla dolu bir yer burasi . Aptal gibi bunlari bilerek etkilendigim icin esas suclu benim diyorum kendime kiziyorum.
    Hanımefendi sizin karın ağrınız belli burada sadece dini günlerin değil 23 Nisan,15 Temmuz,10 Kasım,29 Ekim vs milli bayramlar da kutlanıyor lakin sizin nedense içinden dini günleri cımbızla çekip almanız düşündürücü.Ayrıca burada ''hocam'' sözcüğünü kullanıyorsak tecrübe gereği saygımızdan dolayıdır, siz de yardımcı olun size de diyelim, gelip de burada kimseye hakaret etme hakkınız yoktur.Ayrıca borsada bir iki kağıt dışında bütün kağıtlar düştü ,siz başka hisselerde de olsanız yine zararda olacaktınız, biz de zarardayız herkes zararda kimse kimseye şu hisseyi al diye zorlamadı, karda olunca güllük gülistanlık zarar olunca niye böyle oldu demek doğru değil diye düşünüyorum.Ama maalesef insanoğlu fıtratında nankörlük var işte vesselam.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. Herkese merhaba hayırlı ramazanlar borsa yine yaptı yapacağını zarardayiz bekleyeceğiz mecbur

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hocam siz satış yaptınız diye borsa düştü deniliyor) ya da denirse şaşırmayın )
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Ne oldu arkadaşlar şimdi

Sanki ilk defa düşüş yaşamış gibi hep bir suçlu arayışındasınız...

Borsanın ta kendisi bu değil mi?

İyi günde herkes borsacı

Ama kötü günde gerçek dostlar belli oluyor değil mi?

Menfaatleri dostluğunuzun önüne koymayın
    Bu topik kapattirayim mı? kinini nefretini kusmak isteyen serap gibiler varsa çıksın kussun nefretini
    RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 590/602 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •