Sayfa 296/602 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by tseran79 Yazıyı Oku
    Merhaba Çelik hocam ve Esma hocam
    Tumosan ve katmer hakkında yorumlarınız alabilirmiyim. Her iki hissede olduğu yerde sayıyor. Kısa vade hedef fiyat sizce ne olmalı.

Teşekkürler şimdiden
    Benim şahsi görüşüm kardeşim KATMR kısa sürede iyi gitti dinlenmesi lazım normal, aynı şekilde TMSN da iyi kar verdi diye düşünüyorum tabi hocalarımız daha iyi bilir.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

2. Arkadaslar bagfs destek direnc verebilirmisiniz

3. Bölünen ihlas la ilgili bilgisi olan var mı ne olur

RMX2170 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Iyi haftalar. Hayırlı işleriniz olsun . Gsdde iyi hareket etti . Holdinge sıra gelmeli. Gsdho ...

5. Denizcilik, finansal hizmetler ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir GSD Holding A.Ş. havacılık sektörüne girme kararı aldı.

GSD Holding'in bu hafta gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda GSD Havacılık Anonim Şirketi'nin yüzde 50 ortaklıkla kurulacağı öğrenildi.*

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; İstanbul Ticaret Odası'na dün kaydı yapılan şirketin diğer ortağının ise COYS Tekstil Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olacak.

6. S. A. Çelik üstad veya diğer ilgilenen arkadaşlara birşey soracağım. Üstadın bahsettiği xrptry hedef nedir? Duruma göre kısada mı bakacağız yoksa biraz tutacak mıyız?
    Saygılar

7. merhaba arkadaşlar,

IZMDC,
    İlk defa sahip olduğum bir hisse bedelli bölündü. Bedelliye dahil olmayı düşünüyorum. Göstergeler nedir kağıdın kendisi suan tavanda. Bir iki gün önce sormuştum ama kimse yorum yapmamıştı. Bu süreçte ilgilenen olduysa diye tekrar sormak istedim

8. 5.04 destekle PENGD takibe alıyorum.YTD.

Sayfa 296/602 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •