Sayfa 495/602 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Yeşile döndük inşallah böyle devam eder artık herkes zararını cikarir Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

2. Çelik hocanın yıllık listede olanlardan var bende.az miktarda nakitimle az miktarda maliyet düşürdüm.
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz ne yaptınız. Hepiniz nakitte misiniz . Hisse alıp satiyormusunuz. Sizlerde yazın. Şu garanti biraz toparlarsa inanın daha iyi olacak ..
    LM-Q610.FG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Yeşile döndük inşallah böyle devam eder artık herkes zararını cikarir Rabbim herkesin gönlüne göre versin.
    Umarım bütün hisseler tavan kapatır 🙏Hep yeşil...

4.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Nacizane fikrim bunun bir düzeltme olduğu... Ben bu sert düzeltme hareketinden sonra yönün yukarı olacağını ve dolar bazlı ralliye başlayacağımızı düşünüyorum. Haziran ayına kadar böylesi sert hareketler olur sonrasında tırmanışa geçer sanıyorum.
    Dolar bazlı endeks zaten 7 yıldır düşüyor son üç yıldır da dip arayıp duruyordu.. 135 doları dip olarak çalışmış...Yani endeksimiz 7 yıldır ayı piyasasında...
    Ara ara böyle çok sert düzeltmelerle endeksin dolar bazlı zirveye koşacağını düşünüyorum. Her düzeltmede yan tahtalar yavaş yavaş ezilip büyük kağıtların baskılanması çözülecektir.. Kesinlikle ytd..
    yazdıklarınıza katılıyorum usd bazlı hala ayı piyasasındayız bizim borsamızın çok kırılgan olduğunu bu kısa süreçte tekrar yaşamış olduk herzaman temkinli olmakta fayda var düşüncesindeyim.öncü hisseler yönü çizecektir özellikle petkim thy garan takip edilmeli yön için

5. avod dan bahsediyorsunuz gida icin sayın mebes
     Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bende %70 civarında hisse vardı. Bugün %20 daha ilave ettim . Ara sıra Al sat yada sat al yapıyorum. Bir gıda hisse si kaldı almak için bugün yada yarın alirim...
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    avod dan bahsediyorsunuz gida icin sayın mebes

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet , tukaş, tatgd, penguen , yada avod olabilir .

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz ne yaptınız. Hepiniz nakitte misiniz . Hisse alıp satiyormusunuz. Sizlerde yazın. Şu garanti biraz toparlarsa inanın daha iyi olacak ..
    Arçelik ve cemas sayım. Maliyet düşürmeye korkuyorum. 😀 ülke batacak değil ya illa ki kazanacağız. İster 12 ay ister 18 ay sonra olsun. Bu fiyatlar bence alım fırsatı ilerisi için. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Danışmanı Yiğit Bulut: Borsada spekülatif bir saldırı var.
    cb danışmanı olmak yerine komedyen olsaymış keşke

Sayfa 495/602 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •