Sayfa 544/602 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. hayırlı geceler cümleten

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    telegram grubu kuracağım ve sadece belli başlı tanıdığım üyelere telegram adresini vericem haftalık listemi orada paylaşıcam yine sohbet muhabbete buradan devam ederiz soru cevap olarak o malum grup yöneticileriyle irtibata geçtim ama pişkin pişkin konuşuyorlar 30.000 takipcisi var yarısı bence bot tur
    Doğrudur hocam 😊Maalesef insanlar kendisini ön plana çıkarmak için emek hirsizligi yapıyor artık ne zevk alıyorsa . Hocam telegram grubu kurarsanız grupta yer alip tecrübelerinizden faydalanmak isterim.Sizi geç buldum, paylaşımlarınızdan da mahrum kalmak istemem.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    doların birazdaha zayıflaması lazım 8.15 civarlarına doğru hisse bazlı tolarlanmalar başlar yavaş yavaş bir tur daha düşüş bekliyorum ilki kadar şiddetli olmaz belki ama izleyelim bakalım
    Inşallah olmaz ...

4. Iyi geceler . Allaha emanet ...

5. Hayırlı geceler cümleten

6. Gunaydin cumleten hayirli bereketli kazanclar olsun

7. emek hırsızlığı maalesef dönemimizin en yoğun olarak kullandığı meslek hocam kurucağınız grupta olmak ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim yeni yeni öğrenmeye başladığımız borsayı sizin gibi değerli güvenilir içinde Allah korkusu olan birinden öğrenmek beni çok mutlu eder
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    telegram grubu kuracağım ve sadece belli başlı tanıdığım üyelere telegram adresini vericem haftalık listemi orada paylaşıcam yine sohbet muhabbete buradan devam ederiz soru cevap olarak o malum grup yöneticileriyle irtibata geçtim ama pişkin pişkin konuşuyorlar 30.000 takipcisi var yarısı bence bot tur
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    ABD başkanı Biden

Yarın 2.25 Trilyon dolarlık yeni bir yardım paketi açıklayacak.
    Piyasaları olumlu etkiler gibi ne dersiniz hocam
    Bu işin de cılkını çıkardılar iyice..

Açıklanan 1.9 trilyona ağzımız açık bakakalmışken 2.25 trilyon daha nedir yahu?

Sayfa 544/602 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •