Sayfa 148/602 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. polho daki harekey dyoby den kaynaklı gibi sanki yanılıyorsam düzeltin degerli hocalarım

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa_yilmaz Yazıyı Oku
    Mebes hocam polho çelik hocamın yıllık listesinde mevcut yeni harekete başladı YTD
    Evet Çelik hocanın listesinde olup bence ilk dört hisseden biri . 4 gün satış oldu . Ve karşılandı bugünde para girisi superdi . Inşallah 4.26 üzerine atar . Limanı, arazileri , son teknoloji ürettiği kimyasal ,izalasyon , araç boyaları, nano teknoloji , hikayesi çok.

3. iyi geceler cümleten

4.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    polho daki harekey dyoby den kaynaklı gibi sanki yanılıyorsam düzeltin degerli hocalarım

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence değil. Beklentileri bu kadar olacak , büyük ralliye katılmamış bir hisse Polho. Tabiki düşeni kırmış eğer yarın 4.02 altı kapatmazsa çok iyi olur diye düşünüyorum. Eğer yükseliş olursa 4.26 üzerinde çok daha iyi olur . Yarın ve yarınki kapanışı görelim...

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler cümleten
    Celik hocam merhaba , siz yokken liste yorum yapalım dedik ):

6. anele her zamanki gibi yaptı gevşekliğini gecen yıl 20 tl beklentim pandemi öncesiydi pandemiden dolayı ihaleler ertelendi aksaklıklar oldu lakin hedefte değişiklik yok süreç uzadı her şey nasip nasipsiz dayak bile yenmez

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam merhaba , siz yokken liste yorum yapalım dedik ):
    iyi yapıyorsunuz bilgi paylaştıkca güzel cok yoğun oluyorum bazen sizlere yetişemiyorum telefon trafiği kulisler.evede vakit ayırmam gerekiyor

Çelik hocam iyi geceler hoş geldiniz. Deva ilgili yorumlarınızı alabilirmiyiz yarın veya pazartesi bir hareket başlayabilir mi acaba?
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler cümleten
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 148/602 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •