Sayfa 472/602 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Allah yüreğinde kötülük taşımayan herkesin yardımcısi olsun.
    Mevlamız kerimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Hayırlı geceler Hocam. Böyle günlerde şunu tekrar hatırlamış oluyoruz. Dolar çıksında kendim kazanayım, ülke isterse batsın diyen bir kesim var.. kendisini güya fakir fukara sever olarak gösterir bi de bunlar...
    Misyonerlerin en iyi yaptığı diyatrodur vakıf adı altında yardım kuruluşu adı altında kurulup örgütlenmeler olur ve her alanda buraların içersindeki ler kullanılır algı ve reklam işinde çok iyiler

3. Günaydın Hayırlı haftalar , dövizin böyle bir şekilde artmasını sağlanarak, market ve mağaza zincirleriyle, zam olarak geri dönecektir. Ihlas holding gibi temiz aile çocukları bunu biliyorlarki 3 ayda %40 düşürdüler. Cenabı hak döviz dışında bekleyenlere yardımcı olsun ....

4. Bugün yine bana bana of çekmek düşer of of of of of

5. Dövizin ateşinin sönmesi lazımdı. Şu ana kadar olmadi . Herhalde bilmediğimiz gelişmeler var . Bir Açıkla ma yapılsa biraz tansiyon düşerdi.

6.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Dövizin ateşinin sönmesi lazımdı. Şu ana kadar olmadi . Herhalde bilmediğimiz gelişmeler var . Bir Açıkla ma yapılsa biraz tansiyon düşerdi.
    Lütfi Bey bi açıklama yayınladı biraz önce ama sanırım biraz gecikti

7.  Alıntı Originally Posted by arrda Yazıyı Oku
    Lütfi Bey bi açıklama yayınladı biraz önce ama sanırım biraz gecikti
    Piyasa yeterli görmedi. Artık londra açılışını bekleyeceğiz. Ordan da olumsuz çıkarsa . Inşallah çıkmaz. Kotu olur ...

8. Bankaların açılması ile dolar biraz sakinleşti. Yüksek makas olması satışları azaltıyor. Inşallah biraz daha düşer...

Sayfa 472/602 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •