Sayfa 530/602 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Dolar 8.42 oldu..

Faiz %19ken..

Hadi ben taraflıyım.. Erimek değilse ne bu?

2. Endeks son düşüşüne 158 dolar dan tepki vererek yukarı hareketlenmişti... Şu an 164 dolar... Eğer 158 dolardan dönmezse sıkıntılı gözüküyor. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Silivri soğuk hocam USD analizi yapmayın bence 🤗benimde ongorum 808 e oradan 7,6 oradan 9 9.2 oradan uzun soluklu ayı piyasası yani bu atak USD için son atak bu hareketlerin çok hızlı olmasını bekliyorum çünkü trendler hızlanarak biter sizce bu ongorum tutarmi geçmiş sayfalarda 28 ocakta piyasanın 158 binden 3 hafta süreyle düzelteceğini yazmış ve haklı çıkmıştim bakalım bu olacak mı adı üstünde öngörü saygılar sevgiler
    dolar için yaptığım öngörü

4. Dolar alanlar zengin oldu . Ülkemin uyanık kesimi dolara yatırım yaptı köşeyi döndü. Dolar dolar sen neymiş sin be abi ....

5.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Dolar 8.42 oldu..

Faiz %19ken..

Hadi ben taraflıyım.. Erimek değilse ne bu?
    Yazık gerçekten çok yazık.Faiz 19 iken doların bu seviyelere gelmesi.Bütün dünya piyasaları yemyeşilken rekorlar üstüne rekorlar kırarken bizim yediğimiz satış birde onlar düzeltmeye girdiğinde olacaklar o kadar net ki.Ne oldu MB değişti faiz mi düştü enflasyon mu düştü yazık bu millete gerçekten.Arkadaşlar dolar yükselirken dolar alanları dolar sevici olmakla itham etmiş güldüm adam parasının değerini korumak için başka ne yapsın ? Faizin yüzde 19 ki piyasada en fazla 18.75 reel enflasyonun yüzde 35-40 arası olduğu bir ülkede bir gecede tek bir kararla borsa göçertiliyorsa bu adam parasını başka nasıl korusun ? Zamanında yazdığım 9.90 lara koşarak gidiyor dolar bu gidişle fazlası olacak eksiği olmayacak ben bunu yazdığımda sayfanın sahibi Çelik üstad dahil 8 üstü beklemiyoruz uzun süre yazmıştı dolar 8.40 şu an ytd...

6. Tabiki yazık bu millete , dolar yükselirken sevinen toplumun bir kesimi , doları bir yatırım aracı olarak sağlayan ve döviz artışına bir tepki koyamayan bir siyasi ve bürokrasi kesiminede yazıklar olsun ...

7. devletın pandemı dönemınde veriği yardım parasıyla,kredıyle dolar alanlar var bu ülkede bu parasını korumak değil ayrıca bu borsaya herkes mı 150 bınde gırmıs arkadas 80 bınden 150 bıne gelmıs herkes mı zarardakı yazıklar olsun dıye ısyanlardalar bıraksınlar bu işleri 80 bınden 150 bıne yeterınce kazanmıslardır zaten bıraz da dussun

8. Sonuçta TÜRK şirketlerinin bir ederi var . Öyle yada böyle bu ederine kavuşacak. Biz TÜRK şirketlerine yatırım yapmayı tercih ettik ve devam da edeceğiz. Her düşüş alım fırsatı. Korkudan beslenir borsa . Iyi şirketler zarar ettirmez . Dövizden bile daha fazla kazandirir . Korkanin çocuğu olmaz

Sayfa 530/602 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •