Sayfa 257/602 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

Ben yine yarından itibaren PARSN diyorum.
    Y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sanel konusunda cok özelden soru geldi bu kadar alan olması bize olan güvenin olması lakin biraz yukardan malıyetlenen ler var..sıkıntı yok hisse trend kırılımı yaptı pulback dediğimiz olay gercekleşti yoluna devam edecektir ..korkmamak lazım korkuyorsanız borsadan cıkmak gerekiyor yoksa pisikoleji bırakmaz adamda satış ve hedef konusunda bir şey diyemem herkes doyduğu yerde satsın diyoruzya nasipsiz dayak bile yenmez kazandığını nasibin olarak görmelisin kactı tüh keşke satmasaydım falan fakir tesellisi
    Ilk dediginizde aldim ama satacagim yeri tahmin edebiliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çarşamba günü başkanın ulusa sesleniş konuşması yapacağı olması kanal sektöründe hareketlilik oluşturdu
    Hocam Klgyo Sizin de takibiniz deydi yorumunuz nedir bugünkü hareketi için

4.  Alıntı Originally Posted by Orhanbaba78 Yazıyı Oku
    Hocam Klgyo Sizin de takibiniz deydi yorumunuz nedir bugünkü hareketi için
    kanal istanbul ile alakalı zaten bedelliyi bu yüzden yaptı şimdi çay molası veriyorum

5. Cümleten iyi akşamlar bir süredir misafir olarak izliyordum forumu ve katılmaya karar verdim. Gayet isabetli yorumlar gördüm emeğinize sağlık.

6. Çelik hocam özellikle size nacizane bir sorum olacaktı. Son bir yıl içerisinde lot sayısı çok düşük olan hisselerdeki aşırı artışları neye bağlıyorsunuz acaba ? Lot sayıları düşük durumları iyi bile olmasa kağıtlar uçtu gitti hatta 30/40 tavan kesmeden devam eden hisseler oldu. Birde BİST'ten yapılan bir açıklamada halka açıklık oranları %5 altında kalan hisselerin %5 ve üzerine çıkarmaları yoksa çeşitli yaptırımlar uygulanacağı belirtilmiş. Bu konular hakkında görüşleriniz nedir. Kısaca bir uzman görüşü alabilirmiyim acaba? Teşekkütler.

7. Hocam geçen hafta pınsu dan Bahsetmiştiniz. Bu hisse ile ilgili olarak beklenti ve Hedefiniz nedir.

8. Çelik hocam listenizden trgyo seçmiştim yaklaşık 1 ay önce .ne dersiniz harekete başlar mı.yada başladımı ne dersiniz

Sayfa 257/602 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •