Sayfa 499/602 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Günaydın. Hayırlı işleriniz olsun . Fon satışları bu gün biterse iyi olacak. Tabiiki yeni fonların giriş yapması yada varlık yönetiminin alım yapması gerekmektedir . Iki gündür garanti ve akbank basta olmak üzere banka satışları moralleri bozdu . Bugünkü siyasi ve ekonomik gelişmeler bu yılın önemli gelişmelerinden olacak . Sağlam hisseler yükselir....

2. Bugün bankaların satışı biter , banka aracı kurumların yaptığı işlemler belirginlerin , hükümetten olumlu açıklamalar yapılırsa kaldigimiz yerden devam edeceğiz. Bence bugün biraz çalkalansa da . Durulup kaldığımız yerden devam edeceğimiz şeklinde düşünüyorum. Dolar bazında ucuzlayan şirketler. Dünyadaki dolar bolluğu. Turkiyedeki Şirket leri cazip hale getirmeye devam ediyor .

3.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bugün bankaların satışı biter , banka aracı kurumların yaptığı işlemler belirginlerin , hükümetten olumlu açıklamalar yapılırsa kaldigimiz yerden devam edeceğiz. Bence bugün biraz çalkalansa da . Durulup kaldığımız yerden devam edeceğimiz şeklinde düşünüyorum. Dolar bazında ucuzlayan şirketler. Dünyadaki dolar bolluğu. Turkiyedeki Şirket leri cazip hale getirmeye devam ediyor .
    Dolar bolluğu var da, içerde olan yabancı çıkarken başkası niye gelsin memlekete? Önceki mesajlarında Esma’nın söylediği gibi Arap sermayesini mi çekmeye çalışıyorlar Türkiye’ye belli değil.

4.  Alıntı Originally Posted by naayi Yazıyı Oku
    Dolar bolluğu var da, içerde olan yabancı çıkarken başkası niye gelsin memlekete? Önceki mesajlarında Esma�nın söylediği gibi Arap sermayesini mi çekmeye çalışıyorlar Türkiyeâ��ye belli değil.
    Uzun vadeli yabancı duruyor . Bunlarda çok Hafif bir azalma oldu . Kısa vadeli hedge fonlar giriş yapmıştı bunlarda bir azalma söz konusu . Bunlar bugün biterse . Içerde kalan kısa vadeli hedge fonlar orta vadeye yayarak çıkacaklardır. Döviz biraz durulursa hükümet iyi ve etkin kararlar olursa bunlar olur . Birde bankaların yaptığı işlemler hisse alım satımları, virman ları netlesirse olay çözülür. Pazartesi ve salı yaşananlar bence finans tarihine geçti. Yabancı kaynak bulunması lazim . Bugünkü siyasi gelişmeler belirleyecek ...

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    genel olarak boğa piyasası 12-18 ay sürer ayı piyasası ise boğanın iki iki katı süre olur rakam vermek yanıltır.şöyle bakmak lazım piyasa 158 e kadar para kazandırma dönemi idi şimdi ise kaybettirme trendine girdi bakın ben kendimi övmüyorum yaşadıklarımdan ders çıkarıp tecrübelerimi birleştirip aktarıyorum darbe dahil birçok kriz yaşadım 28 ocaklı gönderimde borsanın 158 bin iken düzeltmeye gireceğii yazdım bunu söyleyebilen birine rastladınızmı hiç tv lerde veya kuşlu sitelerde ortalık güllük gülistanlık iken uyardık arkadaşın biri sen bistin palasımısın dedi bende o kadar emindimki evet dedim sonuç ortada arkadaşlar akıllı ve temkinli olun garanti taban taban şuan analize gerek varmı sizce...
    Henüz yükselen trend ana desteği kırılmadı.Kırılacağını da sanmıyorum.Ana desteğin altına iğne atacağız bunda mütevazi olmayacağım iddaalıyım 1200 altını öpeceğiz yani ama kalmayacağız orada ha kalırsak ve kapanışlar yaparsak o zaman bahsettiğiniz uzun soluklu ayı piyasasından bahsedebiliriz.Ben şu anki sert düzeltme sonrası ve beklediğim tarihlere kadar yazdığım aralıkta aralığı 1215-1443 maksimum 1490 olarak revize ediyorum git geller olacağını düşünüyorum.Ve şahsım olarak bu git gellerde tepkiye oynacağım yani bu aralıkta trade yapacağım.Orta ve uzun vadeli hisse taşıma amaçlı alımlarımı 1215 ve altı seviyelerden yapmayı düşünüyorum.Son olarak çok çok çok düşük bir ihtimal olsada endeksin 1068 görme ihtmali de var diyerek bitireyim.YTD...

NOT: Endeksin dibini bulmak istiyorsanız ocak ve şubat aylarının dip noktalarını analiz etmenizi naçizane tavsiye ederim.Endeksin 1590 puanı geçebilmesi için bankacılık endeksine yabancı sermaye girişi olması lazım bu olmadığı sürece endeksin o rakamı geçmesi imkansızdır.Yabancı sermaye de ancak olumlu bir haber ile giriş yapar bu saatten sonra bankalara bence oda alınabilecek bir erken seçim kararıdır.YTD...

6. Hayırlı günler bol kazançlar diliyorum.
    Böylesi sert kirilimlarda geri toplama zaman alır benim beklentim hükümet bu adımı atmadan önce çıkan sermayenin yerine koyacağı yabancı kaynağı umarım ayarlanmıştır yok ayarlamadan ayaklarına bastiysalar biraz daha çalkantılı ve asagilari yoklayan bir yola gireriz 120 altını beklemiyorum tek risk disarininda bozmasi bence .

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Uzun vadeli yabancı duruyor . Bunlarda çok Hafif bir azalma oldu . Kısa vadeli hedge fonlar giriş yapmıştı bunlarda bir azalma söz konusu . Bunlar bugün biterse . Içerde kalan kısa vadeli hedge fonlar orta vadeye yayarak çıkacaklardır. Döviz biraz durulursa hükümet iyi ve etkin kararlar olursa bunlar olur . Birde bankaların yaptığı işlemler hisse alım satımları, virman ları netlesirse olay çözülür. Pazartesi ve salı yaşananlar bence finans tarihine geçti. Yabancı kaynak bulunması lazim . Bugünkü siyasi gelişmeler belirleyecek ...
    Şu anda çıkan Fonun 20 yıllık bir fon olduğunu söylüyorlar. Kanımca Hükümetın geleceğe dair vizyonununa güvenmeyen batılı fonlardır çıkanlar.

8. esma hanım yggyo ve gsray a bakabioir misiniz zahmet olmazsa...

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 499/602 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •