Sayfa 122/602 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by suzay Yazıyı Oku
    merhabalar, klgyo icin görüşü olan takibinde olan var mi?

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benimde bir süredir elimde KLGYO..arada gruplar girip 6-7 kademe yukarı götürüyor.. ama sonra yine geri geliyor.. ben sabırla bekliyorum.. inşallah yanıltmaz
    Umarım da kanal İstanbul projesinin ekmeğini yiyip bitirmemiştir.. her sitede proje ile alakalı hisselerde çıkıyordu.. (ne tür alakası var bilmiyorum)
    Benim uzun vade hissem yani kendileri.

2. Ayrıca Turgg var gözüme ilişen ama yine almadım. bu hafta 81.50 stopla güzel yere geleceğini düşünüyorum.. Ytd tabiki. İki kağıtla ilgili düşüncenizi öğrenebilir miyim? Saygılar,

20 aralıkta yazmışım ama hiç fayfalanamadık.. Hakkımızda hayırlısı..

3. Cümleten hayırlı akşamlar.
    KLMSN kap haberi yarın olumlu yansır inşaALLAH.

Umarım PARSN da doğru bir karardır.
    Bol kazançlar.
     Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    LKMNH karlı bir firma ve mevcut sermayeyi yükseltmek zorunda piyasa zaten bunu satın alıyor.DEVA uzunda olmalı ve çok güzel yerlere gideceğine inanıyorum.UZUNDA endeks düzelmesinde almayı düşündüğüm hisselerdedir.GÜNlük dikkatimi çekenleri yazıyorum faydalanan olur.Sermayenin %90 kaybeden birisi olarak o zor günleri kimse yaşamasın diye kendimce bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum.O zor günlerimde Çelik hocam bana moral ve güç kattı.Her daim kendisine duacıyım.

Orta vadede takip ettiğim PARSAN ımızda tavan kapattı .30.50 yeni hedefi olsada yarın yollarım büyük ihtimalle gitmeyen babayitlere selam verelim artık. kesinlikle YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Inşallah muco dan vazgeçmediniz. Bu hafta iyi para girisi olmuş. Hemde endeks düşerken...
    Sn mebes, muco yazınca bir şey çıkmıyor. Hangi şirket oluyor acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkür ederim
    PAPIL 44.48 önemini halen korunurken üzerinde kalıcı olursa en önemli direnci 26.40 olur. Sonra 28.0 potaya girer. Uzun vadede 47 ve uzerini bekliyorum.
    PAPİL gelecekte devletlerin vatandaşların güvenliğini sağlamak için kullanacağı teknolojik alt yapıya sahip dünyadaki 5 şirketten biridir. Şuan bu fiyatlar bu beklentiyi tam satın almış değil. Kesinlikle yatırım yaptığımız şirketi araştırıp tanimamiz gerekiyor. Kesinlikle YTD.

7. ben de bugun ufak bir alım yaptım umarim 4.xx lu kademeleri görür. size de bol kazançlar. uzun vade aldığınıza göre sizin beklentiniz daha yüksek olmalı
     Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Benimde bir süredir elimde KLGYO..arada gruplar girip 6-7 kademe yukarı götürüyor.. ama sonra yine geri geliyor.. ben sabırla bekliyorum.. inşallah yanıltmaz
    Umarım da kanal İstanbul projesinin ekmeğini yiyip bitirmemiştir.. her sitede proje ile alakalı hisselerde çıkıyordu.. (ne tür alakası var bilmiyorum)
    Benim uzun vade hissem yani kendileri.
    RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by eterer Yazıyı Oku
    Sn mebes, muco yazınca bir şey çıkmıyor. Hangi şirket oluyor acaba?
    Ihlgm oluyor . Ihlas grubunun patronu mücahit ören. Kısaca muco ...

Sayfa 122/602 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •