Sayfa 25/602 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Umuyorum ki bugün son acemilik sorumu soracağım, beni halen konudan dışlamadığınız için teşekkür ederim
    Öncelikle yalnızca yüksek hacimli hisselerde işlem yapmaya karar verdim, yoksa fiyatıma gelse bile ne alınıyor ne satılıyor )

18,030'dan TKFEN alış emrim çalıştı, sonra portföyüm kısmına baktığımda hissenin maliyeti 18,070 yazıyordu.
    Bu bizim dolar kurundaki makasa mi benziyor? Benim aldığım fiyatın içine makası ve masrafları mi ekliyorlar? Eğer öyleyse direk bana maliyetini göstermesi güzelmiş. Bunun dışında satarken herhangi bir masraf kesintisi almıyorlar değil mi?/Screenshot_20210106-124156_VakfBank.jpgScreenshot_20210106-124219_VakfBank.jpg

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by suzay Yazıyı Oku
    merhabalar
    hisseler icin hedef fiyati direnç ve desteklerini nerelerden inceliyorsunuz acaba? mesela ben uzun vadeli tcell almistim henuz hissenin uzun vadeli hedef fiyatini nereden ogrenebilirim?
    yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

RMX2030 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim de çok merak ettiğim bir konu. Ustalarımız cevaplarsa sevinirim. Bir hissenin hedef fiyatıyla alakalı kullandığınız yöntemler nelerdir? Hangi teknik,analiz veya indikatörleri kullanarak; neye göre yorumlar yapıyorsunuz? Ya da bu konuyla alakalı paylaşabileceğiniz kitap,video, kurs vb var mıdır?

3.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Umuyorum ki bugün son acemilik sorumu soracağım, beni halen konudan dışlamadığınız için teşekkür ederim
    Öncelikle yalnızca yüksek hacimli hisselerde işlem yapmaya karar verdim, yoksa fiyatıma gelse bile ne alınıyor ne satılıyor )

18,030'dan TKFEN alış emrim çalıştı, sonra portföyüm kısmına baktığımda hissenin maliyeti 18,070 yazıyordu.
    Bu bizim dolar kurundaki makasa mi benziyor? Benim aldığım fiyatın içine makası ve masrafları mi ekliyorlar? Eğer öyleyse direk bana maliyetini göstermesi güzelmiş. Bunun dışında satarken herhangi bir masraf kesintisi almıyorlar değil mi?/Screenshot_20210106-124156_VakfBank.jpgScreenshot_20210106-124219_VakfBank.jpg

Bildiğim kadarı ile aracı kurumlar maliyetinize aldığı komisyonu eklemez.Ben DENİZ le çalışıyorum ve böyle bir uygulaması yok.Her alış ve satışınızda aracı kurum komisyonunu ayrı ayrı alır.Komisyon oranınızı aracı kurumdan öğrenebilirsiniz.Banka aracı kurumlarında bu oran işlem limitinize göre binde 2 ile 5 arasında.Aracı kurumla çalışırsanız bu oran bnde 1 e kadar düşebiliyor.

4. selamlar değerli arkadaşlar, bende bir süredir dışarıdan takip ediyordum.artık aranıza katılıp kıymetli fikirlerinizi almak istedim.çelik üstad, aylar önce pnsut için yanlış hatırlamıyorsam 30 hedefi vardı.şimdiki durum nedir? hala aynı fikirdemisiniz?

5. Hocam KERVT 6,80 üstü kapatı ve yakın takibe aldım.MIPAZ ve ASUZU yakın takibe aldım.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by nirvana7 Yazıyı Oku
    selamlar değerli arkadaşlar, bende bir süredir dışarıdan takip ediyordum.artık aranıza katılıp kıymetli fikirlerinizi almak istedim.çelik üstad, aylar önce pnsut için yanlış hatırlamıyorsam 30 hedefi vardı.şimdiki durum nedir? hala aynı fikirdemisiniz?
    Sadece katkı vermek amacıyla fikrimi belirteyim.22.00 civarlarını destek olarak takib etmek faydalı olabilir.Gelecek yıl ve yıllarada kuraklık yuzunden tarım ve gıda önemli sektör olmaya devam eder....

7. Çelik hocam fonet hakkında ne dersin..

8.  Alıntı Originally Posted by Hia Yazıyı Oku
    Umuyorum ki bugün son acemilik sorumu soracağım, beni halen konudan dışlamadığınız için teşekkür ederim

Hisse alırken ve satarken bir komisyon ücreti alınıyor. Her aracı kurumun kestiği komusyon ücreti farklıdır. Alış ve satış yaparken istediğin rakamları gir ve alış ve satış yap. Cari fiyattan alış ve satış yapma. Aracı kurumunuzdaki müşteri temsilcisi ile irtibata geçiniz ve size daha ayrıntılı bilgi alınız. Siz alış yaparken cari fiyattan almışsınız büyük ihtimalle.

Sayfa 25/602 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •