Sayfa 100/602 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    İsfin rakam olarak ucuz görünebilir hissenin 17 defa bolunmuslugunu unutmayın spek hissedir yüklü almaya gelmez bu tip hisseler borsanın cokusunde gider
    gayet olumlu cevab teşekkürler sıkıntı değil bazen yetişemiyorum sorulara

2.  Alıntı Originally Posted by fersude Yazıyı Oku
    hazır kimse yokken bu hafta için kervn takip listeme aldım. hakkında düşünceleriniz nelerdir.
    1.50 kv hedef 1.40 üzEri kapanışlar daha yukarılara taşır hisseyi YTD

3.  Alıntı Originally Posted by nirvana7 Yazıyı Oku
    İyi geceler,celik üstad ülker ve isfin için yorum rica edebilirmiyim
    her 2 de aylık listeden harekete başlamaya hazırlar sadece sabırlı olmak gerekiyor bazen

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    gayet olumlu cevab teşekkürler sıkıntı değil bazen yetişemiyorum sorulara
    İnsomnia var uyku sıfır izniniz olursa katkı sağlarım hem topigi seviyorum hem paylaşmayı 6 yıllık olağanüstü tecrübem var sadece borsa değil grafigi olan herşeyi görme yeteneğini gelisti...

5. dolar 7.46 7.50 üzeri pek gideceğini sanmıyorum altındada düşüş süreceğini düşünüyorum kriptolarda şu an düşüşte para mecburen borsaya gelecek gideceği yer kalmadı

6.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    İnsomnia var uyku sıfır izniniz olursa katkı sağlarım hem topigi seviyorum hem paylaşmayı 6 yıllık olağanüstü tecrübem var sadece borsa değil grafigi olan herşeyi görme yeteneğini gelisti...
    sayın armada467 katkı sağlamanız cok güzel olur ben her zaman aktif olamıyorum işlerimden dolayı burada bir kaç arkadaşımızda var sağolsunlar katkı sağlamaya calışıyorlar sizleride aramızda görmekten memnun oluruz

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sayın armada467 katkı sağlamanız cok güzel olur ben her zaman aktif olamıyorum işlerimden dolayı burada bir kaç arkadaşımızda var sağolsunlar katkı sağlamaya calışıyorlar sizleride aramızda görmekten memnun oluruz
    Tabii ki Hocam bende memnun olurum

8. cümleten iyi geceler yarın iş var malum ..ALLAH herkese bol ve bereketli kazançlar nasip etsin

Sayfa 100/602 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •