Sayfa 512/602 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Tamam kardeş yazmayiz
    Tabi ki yazmaya devam edin. Borsanın düşüşü konusunda uyarmak ta güzel bir şey. Beni demek istediğim şey, sürekli ben demiştim denmesi çok hoş olmuyor. Evet demiştiniz ve haklı çıktınız. Bunu sürekli demeye gerek yok. Şimdi hemen tekrar geleceğe bakalım. Endeks nereye gider. Hangi hisseler daha ön planda olur. Diğer hisselerden pozitif ayrışacak hisseler var mı bunları konuşalım...

2. Berat kandiliniz mübarek olsun,hayırlı kandiller.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Iniş cıkışlarda bazı hisseler pirimlenecek özellikle rallilerde gitmeyen hisseler coğu bizim yıllık listede mevcut
    Celik hocam, yillik listeye tekrar baktim. Evet genel olarak hala hedeflerde degiliz ama listede bazi hisseler var ki endekse gore kiyasladigimizda pirimli duruyor. Biz endeks ile mukayese edip ucuz kalanlara mi odaklanalim? Ytd

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Berat kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.

Berat kandiliniz mübarek olsun. Rabbim hayırlara vesile kılsın.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Cümleten hayırlı kandiller

7. selamunaleykum cümleten berat kandiliniz mubarek olsun RABBİM sağlık sıhhat versin ümmeti muhammede

8. aleyküm selam hocam cümlemizin Berat kandili mübarek olsun Allah hayırlı güzel günler nasip eylesin

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 512/602 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •