Sayfa 161/602 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Muco , Cumhurbaşkanı ile önceki gün görüşmüş. Projeleri ile bilgi vermiş. Mr. Muco eğer gerçek projeler sunmuş ise ve son günlerde IHLGM de artan hacim yanıltıcı değil ise iyi olabilir . 10 yıllık düşeni kırmış işlem hacmi yuksek . Yinede yanıltıcı olabilir . Başka grup olsaydı uçardı...

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Muco , Cumhurbaşkanı ile önceki gün görüşmüş. Projeleri ile bilgi vermiş. Mr. Muco eğer gerçek projeler sunmuş ise ve son günlerde IHLGM de artan hacim yanıltıcı değil ise iyi olabilir . 10 yıllık düşeni kırmış işlem hacmi yuksek . Yinede yanıltıcı olabilir . Başka grup olsaydı uçardı...
    mebes hocam gözün aydın Alah sabır versin.iyi olur inşaALLAH.

3.  Alıntı Originally Posted by Vkayl Yazıyı Oku
    mebes hocam gözün aydın Alah sabır versin.iyi olur inşaALLAH.
    Hayırlısı olur Inşallah....

4. Hayırlı günler dostlar. Rabbim gönlünüze ferahlık ve esenlik versin.
    S&p notumuzu sabit bıraksada açıklamaları ılımlıydı. Fitch 19.şubatta bakalım ne diyecek. Emin olun artırmak için sıraya girecekler önümüzdeki süreçte. Yeterki biz aklın,ilmin ve irfanin ışığında işimizi düzgün yapalım.

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    syn MedwiG teşekkürler yeni sayfa için
    Merhabalar , Uzun süren forumu ziyaretçi olarak takip serüvenimden sonra yeni sayfa açılışına ve Çelikçomak hocamın çağrılarına kayıtsız kalamadım aranıza katıldım. Hepinizi az çok tanıyorum takip ettiğim süreçten. Herkese iyi haftasonları diliyorum
    VBB

6. Hayırlı günler .

7.  Alıntı Originally Posted by Vbb Yazıyı Oku
    Merhabalar , Uzun süren forumu ziyaretçi olarak takip serüvenimden sonra yeni sayfa açılışına ve Çelikçomak hocamın çağrılarına kayıtsız kalamadım aranıza katıldım. Hepinizi az çok tanıyorum takip ettiğim süreçten. Herkese iyi haftasonları diliyorum
    Hoşgeldiniz.iyi tatiller.

8. Çelik hocam hoşgeldiniz. iyi tatiller.

Sayfa 161/602 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •