Sayfa 467/602 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Olayları tek bir açıdan degerlendirmek bence yanlış arkadaşlar,bu alınan kararların arkasından ne çıkacağını bilemeyiz ,ilk bakışta gördüğümüz çerçeveye göre yorum yapmak yanlış hareket etmemize neden olur, bazı şeylerin arka sahnesinde neler olduğunu biz bilemeyiz ,yerli kardeşimin dediği gibi olayların iç yüzünü anlamadan burada felaket tellalligi yapmanın kimseye faydası olmaz ,insanları telaslandirip yanlış hareket etmesine neden olmaya gerek yok bu HAKKA girmektir ,yarın bir gün borsa tersine dönüp de her şey iyi gittiğinde sabahtan beri insanları endişeye düşüren arkadaşlar burada olup DEVLETİNİN arkasında olabilecek mi çok merak ediyorum ,büyük ihtimal olmayacak çünkü adı üstünde felaket tellalligi.Biraz daha hassas olmakta fayda var ülke olarak zor dönemden geçiyoruz olayları sahsilestirmemek gerek .

2. yeni coin kırılım olmak üzere( xlmtry )YTD

3. Yeni neslimizi doğru yetiştirelim geçmişte ezilen biz nesiller çocuklarımızı biz süründük onlar sürünmesin zihniyetiyle yetiştirmiyelim cevremde bu şekilde yetişen nesil 25.30 yaşında sadece eleştiriyor ama baktığımda anne babasının sırtından geciniyor devlete sayıp sayıştırıyor kimse kusura bakmasın

Bu görüşlerinize kesinlikle katılıyorum hocam maalesef çevremizdeki insanların çoğu ben görmedim kızım görsün oğlum görsün ben yapamadım onlar yapsın mantığıyla çocuk yetiştirdiği için şu an ki nesil her şeye hazır konduğu için sadece eleştirmesini biliyor sonra da niye uretemiyoruz diye dert yanılıyor ,böyle kişilerin ürettiği tek şey elestirmektir .Sorunu bazen de insanın kendisinde araması lazım sadece elestirmekle olmuyor .

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yeni coin kırılım olmak üzere( xlmtry )YTD
    iyi akşamlar hocam .xem hakkında bilgilerinizi alabilirmiyim .

5. Ülkemiz çok güçlüdür daha da güçlenmeye devam edecektir. Borsa düşünce ülke kötü borsa çıkınca ses seda yok .herşey borsaadan. İbaret değil gözünüzü açın bakın Türkiye çok çok güçlü bir devlettir.

6.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Bir olumsuzluk olduğu zaman buraya felaket tellallığı yapanlar var. Borsa İçin işler iyi iken hiç ortada olmuyorlar. Her olumsuzlukta bu foruma geliyorlar. Borsa , siyaset ile çok alakalı evet ama burası her durum İçin doğru hissede yer almak İçin oluşturulmuş bir forum başlığı. Siyaset yapıp içinizi dökmek için uygun değil burası. Bu ülkede genelde gelen gideni aratır, çünkü eski sıkıntıları çabuk unutur.. Ayrıca sabah ta dedim her hayır gördüğünüzde şer , her şer gördüğünüzde hayır olabilir. Bu hafta borsa İçin iyi olmayabilir belki. Ama borsa, yatırımcıları genelde ters köşe yapar.. bu belki tam bir görevden alma da olmayabilir, hazine maliye bakanlığı nın yeniden yapılandırılması veya ikiye bölünmesi gibi şeyler bile olabilir. Herkese yeniden görevlendirmeler olabilir. Çok erken konuşmamak gerek. Bi bu hafta yapılacak açıklamaları , görevlendirmeleri izlemek lazım.. Bu; son yıllardaki gibi bir ekonomiye bir müdahale mi yoksa bir yeniden yapılandırma mı? Bunu zaman gösterecek...
    Sn Yerli sözlerinizin büyük çoğunluğuna katılmakla birlikte, bir hususa dikkat çekmek isterim. Hazine ve Maliye Bakanlığı ikiye ayrılsa bile Naci Ağbal'ın bunlardan birine getirilme ihtimali bence sıfır ihtimaldir. Öyle olsa idi önceden görevden alma işlemi olmadan tüm değişiklikler aynı anda açıklanırdı.

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    yeni coin kırılım olmak üzere( xlmtry )YTD
    Hocam , az önce XLM sattım.Kırılım aşağı yönlü mü , yukarı mı?

8. Azıcık umutlar yeşermişti o da gitti maalesef, olumlu olabilecek hiçbir şey yok. En büyük hata bu ülkede haftasonuna senetle girmek.Ondan vazgeçtim gelecek ne olacak belli değil.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 467/602 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •