Sayfa 552/602 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Celik hocam , polho geri alım açıklamış, geri alımlar güzel fakat bunu bu zamanda açıklaması ilginç nötür algılanmış ne düşünüyorsunuz...

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. Fonet raporunu vereyim beklediğimiz gibi 15.21 değip 15.90 dan kapattı.
    KOZAL ve KORDS ayı takibe aldım. KORDSA için bir yorum rica ediyorum.
    kords 25.80 üzeri kapanış gelecek hafta için vize olur

3.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. Fonet raporunu vereyim beklediğimiz gibi 15.21 değip 15.90 dan kapattı.
    KOZAL ve KORDS ayı takibe aldım. KORDSA için bir yorum rica ediyorum.
    25.80 üzerinde yarın kapanış olursa haftaya vize olur ytd

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    kords 25.80 üzeri kapanış gelecek hafta için vize olur
    Teşekkür ederim hocam. Ortalamalarının üzerinde olması ana düşeni kırmış olması da pozitif bir görünüm gördüm. Fazla ekranda kaldığım için başım ağrıyor bana musade. Cümleten iyi geceler.

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam , polho geri alım açıklamış, geri alımlar güzel fakat bunu bu zamanda açıklaması ilginç nötür algılanmış ne düşünüyorsunuz...
    polhada sağlam kulis var zamanı geldiğinde paylaşacam topikte ziyaretci ajanlar var o yüzden genele kulis bilgisi yazmıcam dünki telegram grup tanıdığım birinin yeğeni cıktı kulağını cektim

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    polhada sağlam kulis var zamanı geldiğinde paylaşacam topikte ziyaretci ajanlar var o yüzden genele kulis bilgisi yazmıcam dünki telegram grup tanıdığım birinin yeğeni cıktı kulağını cektim
    Bekliyoruz . Teşekkürler...

7. hafta sonu telegram işini halletmeye çalışıcam pandemi biterse eğitim vermeyide planlıyorum daha önce böyle bir planım vardı lakin nasip olmadı elbet bir gün nasip olur

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hafta sonu telegram işini halletmeye çalışıcam pandemi biterse eğitim vermeyide planlıyorum daha önce böyle bir planım vardı lakin nasip olmadı elbet bir gün nasip olur
    Birinci sıradayım...

Sayfa 552/602 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •