Sayfa 555/602 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Yanlışları ve kötülükleri öncelikle Allah’tan korktuğun için değil, gerçekten sen de yanlış ve kötü olduğuna inandığın için yapma; ama yanlış ve kötülük yaptığın zaman Allah’tan kork.

Doğruları ve iyilikleri öncelikle Allah’tan ödül bekleyerek değil gerçekten sen de doğru ve iyi olduğuna inandığın için yap; ama doğruları ve iyilikleri yaptığın zaman, Allah’ın yardım edeceğinden ve olumlu karşılık vereceğinden asla ümit kesme!
    Mübarek Cumanın hayrı ve bereketi üzerinize olsun değerli arkadaşlar.

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Yanlışları ve kötülükleri öncelikle Allah’tan korktuğun için değil, gerçekten sen de yanlış ve kötü olduğuna inandığın için yapma; ama yanlış ve kötülük yaptığın zaman Allah’tan kork.

Doğruları ve iyilikleri öncelikle Allah’tan ödül bekleyerek değil gerçekten sen de doğru ve iyi olduğuna inandığın için yap; ama doğruları ve iyilikleri yaptığın zaman, Allah’ın yardım edeceğinden ve olumlu karşılık vereceğinden asla ümit kesme!
    Mübarek Cumanın hayrı ve bereketi üzerinize olsun değerli arkadaşlar.
    Gözlerimiz görmez, kulaklarımız duymaz olmadan Allah doğru yolda olmayı nasip eylesin. Cümleten hayırlı cumalar

3. inşallah hocam eğitimlerle bilgilerinizi ve tecrübelerinizi anlayabildiğimizce bize aktarmanız beni çok mutlu eder
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hafta sonu telegram işini halletmeye çalışıcam pandemi biterse eğitim vermeyide planlıyorum daha önce böyle bir planım vardı lakin nasip olmadı elbet bir gün nasip olur
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hayırlı cumalar arkadaslar

5. Benim için bu topiğin yapılan yanlı siyasi söylemlerden ve telegram grubunda hisse vermelerden bahsetmelerden özelden mesajla göndermelerden bahsetmelerden sonra bir anlamı kalmadı.Topik açıyorsan genele yazarsın özelden istediğime vericem filan bunlar hoş şeyler değil o zaman topic açmayacaksın takibi şu an itibarıyla bırakıyorum.Ben sadece endeks ve yön konusunda yorum yapıyorum banada özelden yazıp topik açmamı hisse önermemi rica eden arkadaşlar oldu oluyor.Ben yatırım danışmanı değilim kendi adıma takip ettiğim hisselerde alım satım yaparım herkese de teknik anlamda kendini geliştirmesini ve kendi sistemini kurmasını tavsiye ederim.Herkese bol kazançlar...

6. Merhaba Herkese,
    Herkesin yüzü gülüyordur umarım. yıllık listeye bir gözatayım demiştim. sizinlede paylaşayım istedim.

Ekran Görüntüsü (7).png

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hafta sonu telegram işini halletmeye çalışıcam pandemi biterse eğitim vermeyide planlıyorum daha önce böyle bir planım vardı lakin nasip olmadı elbet bir gün nasip olur
    Şu ana kadar hep takip ettim.Çünkü yeni öğreniyorum. Eğitim olursa bende bir şeyler öğrenmek adına katılmak isterim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Çelik hocam eğitimlerinizi dört gözle bekliyorum inşallah en kısa zamanda hayata geçirirsiniz...

Sayfa 555/602 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •